Horoskop 05.03.–11.03.

5 Mar

Bliźniaku, rozejrzyj się. Ktoś czeka na Twoją pomoc. Lwie, przyjrzyj się propozycji, jaką otrzymasz.  A co czeka pozostałe znaki Zodiaku? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.04.

Tym razem weź pod uwagę opinie osób, które nie tylko cieszą się autorytetem ale także kierują się doświadczeniem i rozsądkiem. Wyłącz emocje oraz to, co dyktuje serce. Tylko rozumowe podejście rozwikła trudny temat.

BYK 21.04. – 21.05.

Przyda się Twoja odporność na stres, bo moment jest trudny. Nie pomogą sceny, ani powoływanie się na „trudności obiektywne”. Czas zmierzyć się z problemem, bo okres ochronny właśnie się skończył. Można się poddać lub…zawalczyć.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Zamiast oceniać i krytykować, pomyśl, czy ktoś rozpaczliwie nie potrzebuje pomocy. Twój atak tylko pogorszy sytuację. Tym razem nie zadziała kij lecz marchewka. Masz wszelkie atuty w ręku, by Twoje działania kogoś uratowały, a ciebie uszczęśliwiły.

RAK 22.06. – 22.07.

Czas pokazać na co Cię stać. Przestań chować głowę w piasek czekając na cud, że ktoś sam Cię odkryje. Nie wstydź się swoich osiągnięć. Pokaż co robisz osobie, która umie docenić talent. To rozpocznie nowy, ekscytujący rozdział Twojego życia.

LEW 23.07. – 22.08.

Propozycja, którą usłyszysz najpierw Cię zaskoczy, jednak później głęboko nad nią się zastanów. Nie odrzucaj, tylko potraktuj jak wyzwanie. Jeżeli zdobędziesz się na wysiłek i odwagę, wynikną z tego same korzyści.

PANNA 23.08. – 22.09.

Mimo krytycznych ocen i nacisków, trzymaj się swoich zachowań. To Ty masz rację i tylko konsekwentne postępowanie potwierdzi trafność Twoich decyzji. Już wkrótce okaże się, czyje na wierzchu. Przeżyjesz chwilę tryumfu.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie przesadzaj z nadgorliwością i propozycjami pomocy innym. Tym razem ledwo sobie poradzisz ze swoimi obowiązkami, więc nie musisz udawać, że możesz więcej, lepiej, a zmęczenie Ciebie nie dotyczy. Zachowaj rozsądek.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Masz wrażenie, że wszystko, czego dotkniesz, zamienia się w klęskę? Nie możesz poddać się, bo fortuna kołem się toczy. Przygotuj się na wiadomości, które pozytywnym ładunkiem zaskoczą Cię tak niespodziewanie, że nie będziesz wiedział, jak na nie zareagować.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Szerokim łukiem omijaj osoby, które próbują Ci zepsuć nastrój. Nie słuchaj tych, którzy widzą wszystko w czarnych kolorach i próbują zarazić pesymizmem. Obudź się! Kto, jak nie Ty znajdzie wyjście z sytuacji? Będzie lepiej, niż myślisz.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Próbujesz chwycić kilka srok za ogon. Wydaje Ci się, że możesz wszystko. Tyle, że to słomiany zapał, który trzyma Cię, dopóki nie musisz wykazać się konkretami. Za dużo mówisz, za mało robisz. Zejdź na ziemię i realnie oceń swoje umiejętności i…ich brak.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Zaczynasz nowy etap życia z kimś, kto do tej pory uchodził tylko za wiernego przyjaciela. Miłość jednak Wam pisana i nie próbuj przed nią uciekać. Dalsze udawanie, że na tym Ci nie zależy, nie ma już sensu. Będzie pięknie!

RYBY 19.02. – 20.03.

Upór i udowadnianie kto silniejszy, to objaw głupoty. Takie zachowania i brak pokory doprowadzą Cię do przegranej. Zachowaj się w końcu jak na dorosłą osobę przystało i powiedz „przepraszam”, zamiast dalej toczyć tę bezsensowną wojnę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.