Horoskop 03.12. – 09.12.

3 Gru

Baranie, najlepszym lekarstwem jest aktywność fizyczna i kontakt z ludźmi. Panno, nie zawsze pieniądze są najważniejsze. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Czasu nie zatrzymasz, a rozpacz przy każdej nowej zmarszczce jest niepoważna. Zamiast inwestować w kolejne „rewelacyjne” kosmetyki, wyjdź na długi spacer, pobiegaj i śmiej się do ludzi. Od razu pojawią się zdrowe rumieńce i…wielbiciele.

BYK 21.04. – 21.05.

Wydaje Ci się, że to Ty dyktujesz stan uczuć i emocji w Twoim związku? Zbytnia pewność siebie i wiara, że wszystko co masz, jest Ci dane raz na zawsze, mogą okazać się zgubne. Jeżeli natychmiast nie zadbasz o dobrą atmosferę w domu, wkrótce obudzisz się z ręką w nocniku.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Winę za kryzys w związku ponosisz nie tylko Ty ale także Twój partner. Pogubiliście się w oczekiwaniach ale to Ty musisz wszystko poukładać i zadbać, by było jak dawniej. Przyda się szczera rozmowa przy dobrym winie.

RAK 22.06. – 22.07.

Nie patrz na plotki i opinie ludzi, którymi kieruje zazdrość. Zaufaj swojej intuicji i śmiało sięgnij po to, co jest Ci zapisane w gwiazdach. Rozterki, że nie zasługujesz na osobę o której marzysz, nie są uzasadnione.

LEW 23.07. – 22.08.

Wstyd się przyznać, że dotąd myliłeś się nie wierząc w miłość od pierwszego wejrzenia? Pech, czy szczęście, że właśnie Ciebie to spotyka? To uczucie spadło nagle jak grom z nieba. Ogłoś to całemu światu!

PANNA 23.08. – 22.09.

Twoim bliskim bardziej teraz potrzebna Twoja obecność, niż prezenty, które im szykujesz. Zamiast biegać godzinami po sklepach, zorganizuj wspólną kolację, potem gry planszowe i długie rozmowy, a wszyscy będą szczęśliwi.

WAGA 23.09. – 23.10.

Okres przedświąteczny nie jest najlepszym momentem na rodzinne zawirowania. Nie próbuj właśnie teraz wyjaśniać wątpliwości, które narastały latami. Odpuść i staraj się przywołać pamięć o chwilach miłych i radosnych.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Uwierzyłeś, że jesteś silny jak tur i żadne przeziębienie Cię nie pokona. Jeżeli jednak nie zaczniesz dbać o zdrowie, właściwy ubiór i witaminy, wkrótce okaże się, że zamiast cieszyć się zimowym urlopem, wylądujesz w łóżku kichając i kaszląc.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie wyręczaj wszystkich dookoła, bo doskonale radzą sobie bez Twoich rad i przesadnej troskliwości. Nadopiekuńczość i uprzedzanie życzeń, nim zdąży ktoś je wypowiedzieć, nikogo już nie cieszą. Zajmij się w końcu sobą.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Dopadną Cię chandra i zmęczenie. Nie szukaj zapomnienia w aktywności fizycznej, na którą tak naprawdę nie masz siły ani nastroju. Bez wyrzutów sumienia zafunduj sobie błogie lenistwo, bo taki relaks jest Ci teraz najbardziej potrzebny.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Sądzisz, że już znalazłeś miłość życia? Przeżyjesz ogromne zaskoczenie, bo dopiero teraz spotkasz kogoś, kto okaże się tym jedynym. Ostudź emocje, wycisz się i spokojnie podejmuj decyzje, które zaważą na Twoim życiu uczuciowym na długie lata.

RYBY 19.02. – 20.03.

Wydatki wydają się mnożyć, a Ty właśnie teraz odczujesz brak gotówki i możliwości jej zdobycia. Nie myśl jednak o kredycie, czy pożyczce od rodziny. Niespodziewanie okaże się, że fortuna kołem się toczy i na koncie po debecie ani śladu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.