Finały Mistrzostw Świata League Of Legends w Multikinie (KONKURS)

28 Paź

Multikino przy współpracy z marką Sprite i producentem gry Riot Games zapraszają na transmisję rozgrywek Mistrzostw Świata League of Legends 2015. Transmisja rozpocznie w sobotę 31 października o godzinie 12:00 w wybranych kinach sieci. Mamy dla Was bilety! 

Multikino i Sprite zapraszają wszystkich fanów League of Legends na transmisję tego niezwykłego wydarzenia, które na pewno dostarczy wszystkim niezapomnianych wrażeń. Dla wszystkich fanów e-sportu będzie to niepowtarzalna okazja do zobaczenia starcia najlepszych drużyn w akcji. Liczy się każdy moment – dołącz do nas i oglądaj zmagania najlepszych na dużym ekranie!

Finały Mistrzostw Świata 31 października (12:00-17:30) relacjonowane będą bezpośrednio z Mercedes-Benz Arena w Berlinie w 5 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Kraków, Szczecin, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Arkady Wrocławskich. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na www.multikino.pl.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zobacz Finały Mistrzostw Świata League Of Legends w Multikinie!

Czym w LoL jest tryb Ultra Rapid Fire?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (30 października) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – League Of Legends. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 października, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.