Ferie zimowe z „Krainą lodu”

23 Lut

Ferie w mieście? W dniach 24–28 lutego w godzinach 12.00–18.00 Centrum Handlowe Osowa zaprasza maluchy do odwiedzenia wyjątkowej Krainy lodu. W miasteczku inspirowanym jednym z najpopularniejszych filmów Disneya dzieci będą mogły wziąć udział w licznych animacjach i grach, których zwieńczeniem będzie niedzielny konkurs karaoke „Mam tę moc”.

Codziennie od 24 do 28 lutego w godzinach 12.00 – 18.00 najmłodsi klienci CH Osowa będą mogli rozwiązać lodową łamigłówkę na multimedialnym ekranie, wziąć udział w warsztatach plastycznych oraz przeżyć magiczną przygodę w wirtualnym świecie gry
z serii Disney Infinity. Nie zabraknie także zręcznościowych zabaw  „Uratuj Elsę z zakręconej wieży” oraz „Marchewka dla Olafa”.

W niedzielę 28 lutego sto dzieci, które jako pierwsze zgłoszą się do Punktu Odbioru Nagród z dyplomem oznaczonym trzema pieczątkami zebranymi w czasie zabaw w miasteczku „Krainy Lodu” otrzyma upominek w postaci licencyjnego gadżetu.

Każdego dnia na najmłodszych klientów CH Osowa czekają wydarzenia w innej strefie animacyjnej:
• 24 lutego (środa) – warsztaty języka angielskiego, puzzlomania, zimowe zagadki. Rusz Głową z Krainą Lodu!
• 25 lutego (czwartek) – wspólne granie w najpopularniejsze planszówki z Krainy Lodu!
• 26 lutego (piątek) – wyścigi na torze Disney Infinity. Co dwie godziny upominek dla najlepszych rajdowców!
• 27 lutego (sobota) – warsztaty tworzenia bajkowych koron dla prawdziwych księżniczek!
• 28 lutego (niedziela) – największe hity z Krainy Lodu i konkurs karaoke!

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie konkurs karaoke „Mam tę moc”, w którym udział będą mogły wziąć dzieci w wieku 3–13 lat. W niedzielę 28 lutego w godzinach 12.00 – 18.00 miłośnicy śpiewania zaprezentują wybrany przez siebie utwór z filmu „Kraina Lodu”, znajdujący się na płycie Sing Star „Kraina Lodu”. Co dwie godziny wręczana będzie nagroda główna – tablet. Regulamin konkursu dostępny w strefie eventu, biurze dyrekcji i siedzibie organizatora. Ponadto  w dniu konkursu będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle królestwa Arendelle.

CH Osowa zapewnia także atrakcje dla dorosłych. 28 lutego w specjalnej Strefie Hula na rodziców czeka stanowisko z leżakami, degustacja soków oraz koktajli bezalkoholowych.
Przed nami aż pięć dni zimowych atrakcji dla naszych najmłodszych klientów, podczas których CH Osowa zamieni się w specjalne miasteczko ‘Krainy lodu’. Już dziś zapraszam do wspólnej zabawy z wielkim kinowym przebojem Disneya. Będzie kreatywnie i wesoło, a przede wszystkim rodzinnie! – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Wydarzenie odbywa się w dniach 24 – 28 lutego w godzinach 12.00-18.00. Wstęp bezpłatny. Dla pierwszych 100 dzieci, które odwiedzą Krainę Lodu każdego dnia trwania wydarzenia czeka drobny upominek.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.