„Energia od pokoleń”

24 Kwi

Rusza druga odsłona akcji „Energia od pokoleń”, której celem jest poszukiwanie niezwykłych relacji, wspólnych przeżyć i pasji, jakie łączą mamy i córki, a także babcie i wnuczki. Autorki najciekawszych historii otrzymają zaproszenia na warsztaty z Katarzyną Miller oraz sesję zdjęciową wykonaną przez wybitnego, polskiego fotografa Jacka Porembę.

Projekt „Energia od pokoleń powered by Pharmaton Geriavit” jest kontynuacją zeszłorocznej akcji dedykowanej mamom i córkom. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem oraz entuzjastycznym przyjęciem przez kobiety i pokazał jak trwałe i sile są relacje między nimi. W tym roku, w odpowiedzi na liczne sygnały i prośby, otwiera się także na relacje łączące babcie i wnuczki.

– W tej edycji szukamy energetycznych duetów, ale także tercetów. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie babcie, mamy i córki, które chcą pokazać innym, jak silne uczucie je łączy i jak trwała jest więź między nimi, bez względu na różnicę wieku i charakterów – mówi Anna Myszkowska-Sznajder – Senior Brand Manager, Pharmaton Geriavit, pomysłodawczyni konkursu.

Ideą akcji „Energia od pokoleń” jest podkreślenie, że dzięki pasji oraz wsparciu młodego pokolenia, osoby dojrzałe mogą czerpać energię do życia. „Energia od pokoleń” to energetyczne duety, wzajemnie się wpierające i wymieniające doświadczeniami. To obustronna troska, inspirowanie siebie i dodawanie sobie energii. Akcja ma także zachęcić to umacniania relacji rodzinnych i poświęcania czasu najbliższym.

Do konkursu zgłaszać się można za pośrednictwem strony www.energiaodpokolen.pl oraz poprzez fanpage Energetyczni 50+. Zadanie konkursowe jest proste – wystarczy przesłać zdjęcie w duecie lub tercecie z najbliższą osobą, które prezentować będzie także emocje oraz wspólne pasje łączące kobiety.

Nagrodą dla wyróżnionych par będzie energetyczne, kameralne i ultrakobiece spotkanie z Katarzyną Miller. W finale zaś laureatki staną przed obiektywem wybitnego, polskiego fotografa – Jacka Poremby.

Katarzyna Miller – psychoterapeutka, publicystka, poetka i autorka książek.
Jacek Poremba – światowej klasy fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w fotografii portretowej, modowej oraz reklamowej. Pracował dla najważniejszych polskich magazynów, m.in. dla Twojego Stylu oraz Pani.

>>ZOBACZ TAKŻE: Mieszkanki Sopotu laureatkami ogólnopolskiego konkursu dla mam i córek „Energia od pokoleń”<<

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.