COLOR CAFE & SPA dla kobiet (KONKURS)

4 Cze

Color Cafe to wydarzenie, podczas którego w czternasty dzień każdego miesiąca mieszkanki Trójmiasta mogą spotkać się w przemiłym gronie i wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach. Zwyczajowo spotkania odbywają się w studio fotograficznym Wysokiej Szpilki (Gdynia Orłowo), jednak tym razem organizatorki szykują specjalną edycję tego wydarzenia, w przepięknym Spa Hotel Wieniawa w Rekowie Górnym (20 minut od Gdyni). Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na spotkanie!

Pałac i dworek hotelu otoczony jest ogrodem, w którym uczestniczki spotkania będą mogły pooddychać świeżym powietrzem, zaznać cudownego odprężenia oraz zagrać w mini golfa. W hotelowym spa zostaną ugoszczone w królewskim klimacie – będzie możliwość skorzystania z basenu oraz świata saun, wypróbowania aromatycznej kawy, wzięcia udziału w pokazie masaży, a także zapoznania się z ofertą zabiegów i kosmetyków spa. Specjaliści z Wysokiej Szpilki opowiedzą o pracy fotografów i stylistów, sekretach dobrego wizerunku i udanych zdjęć. Dowiecie się, że sesja zdjęciowa jest wyzwaniem, ale i szansą na lepsze określenie siebie, swoich potrzeb i aspiracji, a także tego jak korzystne ujęcia oraz adekwatny ubiór wpływają na samoocenę i motywację. Dopełnieniem tego dnia będzie prezentacja biżuterii Anja Coraletti, czyli autorskich i niepowtarzalnych zestawień korali oraz klasycznych pereł tworzących „szeleszczącą” bransoletę lub naszyjnik, które tego dnia będą możliwe do zakupienia w specjalnych cenach. Dodatkowo, każda z Pań weźmie udział w losowaniu nagród ufundowanych przez organizatorów. Wstęp wynosi 30 złotych od osoby, natomiast dla dzieci jest bezpłatny. Impreza potrwa od godziny 12.00 do 18.00. plak   UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj jedno z zaproszeń na to niezwykłe spotkanie!

Jakie kolory kojarzą Ci się z silną kobietą?

Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (12 czerwca) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – COLOR CAFE W WIENIAWIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwyciężczynią. Nagrodzone zostaną autorki najbardziej kreatywnych spośród nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs trwa do 12 czerwca, do godziny 11.00.
2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.
3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com. Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.