Coca-Cola rozda specjalne zestawy mieszkańcom Trójmiasta

24 Kwi

Według raportu „Polacy przy stole” aż 56% Polaków nie jada posiłków z bliskimi ze względu na różny plan dnia. A przecież nic tak nie wzmacnia więzi z rodziną i przyjaciółmi, jak wspólnie spędzony czas. Misją Coca-Cola jest przypomnienie, że warto znaleźć chwilę na to, by razem usiąść przy stole, dlatego mieszkańcom Trójmiasta zostaną rozdane upominki z butelką napoju i specjalną etykietą-zaproszeniem, a także przepisem na rodzinny obiad! 

Wspólny posiłek to najlepszy moment, aby spotkać się z najbliższymi. Wtedy właśnie opowiadamy sobie historie minionego dnia, dzielimy się swoimi troskami i przemyśleniami. Niestety, ze względu na coraz szybsze tempo życia i nakładające się obowiązki zaaranżowanie wspólnych posiłków staje się niełatwym zadaniem. A przecież nie trzeba tak wiele! Coca-Cola wierzy, że wystarczy pomysł na przygotowanie smacznego obiadu lub kolacji oraz zadbanie o to, aby wszyscy domownicy odpowiednio wcześniej mogli sobie zarezerwować czas.

Dlatego też w zestawach Coca-Cola, które trafią do mieszkańców Trójmiasta w ramach trwającej akcji, obdarowani otrzymają specjalną butelkę Coca-Cola z wyjątkową etykietą, którą mogą wykorzystać jako zaproszenie na wspólny posiłek. W pakiecie znajdzie się też pomysł na smaczny obiad autorstwa Grzegorza Ostrowskiego, jednego z najbardziej popularnych blogerów kulinarnych w Polsce (MniamMniam.pl). Ponadto, nie zabraknie ofert lokalnych sieci handlowych, dających możliwość zakupu w promocyjnej cenie Coca-Cola oraz innych produktów potrzebnych do przygotowania rodzinnego posiłku.

IMG_9011 coca-cola2

Pierwsze zespoły Coca-Cola wyruszą ze swoją misją 22 kwietnia i będą gościć w Trójmieście niemalże do końca czerwca. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 20.00, a w weekendy od 11.00 do 19.00. będą pukać do domów mieszkańców. Wszyscy członkowie zespołów ubrani są w charakterystyczną czerwień, znaną z butelek tego kultowego napoju oraz posiadają odpowiednie legitymacje. Widząc taką drużynę mieszkańcy Trójmiasta mogą być pewni, że za chwilę otrzymają w prezencie wyjątkowy zestaw Coca-Cola. Zespoły Coca-Cola pojawią się w siedmiu różnych miastach w Polsce. Przez czas trwania akcji odwiedzą polskie rodziny dając im radość ze wspólnie spędzonych chwil podczas posiłków.

IMG_8744 coca-cola

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.