Chodź, pomaluj mój świat

24 Paź

Pędzelki w dłoń i zmaluj, co w duszy gra! Wspólne warsztaty rodziców z maluchami pomogą nazwać emocje i uwiecznić je za pomocą malunków. Już 28 października Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na kreatywne warsztaty, podczas których dzieci i dorośli będą poprzez sztukę wyrażać siebie. Wstęp wolny!

Sobotnie popołudnie warto spędzić w aktywny sposób, tak aby nie dać się dopaść jesiennemu nastrojowi. Podczas zbliżających się warsztatów dzieci będą integrować się z dorosłymi poprzez wspólne zajęcia, na których wykonają barwne malunki. Kreatywne prace mają odzwierciedlać w dowolny sposób emocje i stan ducha. Ciekawi efektów malarskich?

Współorganizatorem akcji jest Fundacja Big Love Story. Celem warsztatów jest poznawanie przez rodziców z dziećmi barwnego świata uczuć, a tym samym rozwijanie wrażliwości i wyobraźni maluchów. Wszystko to w atmosferze zrozumienia, wzajemnej akceptacji i kreatywnej twórczości.

Warsztaty pt. „Kreatywna jesień” odbędą się 28 października w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia odbędą się od godziny 13.00 do 17.00. Wstęp wolny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.