Beer, Food & Wine

19 Sie

II edycja festiwalu Beer, Food & Wine odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia na Targu Rybnym w Gdańsku, gdzie swoje produkty, usługi i wyroby zaprezentują browarnicy i somelierzy. Poza tym w strefie festiwalowej znajdą się foodtrucki, świeżo wyciskane soki, kawowa alternatywa, warsztaty piwowarskie i dużo więcej.

BEER, FOOD & WINE to festiwal wyśmienitego piwa, wybornego wina oraz doskonałego jedzenia i doskonała propozycja na spędzenie czasu wśród starannie wyselekcjonowanych pozycji ze świata kulinariów oraz wyjątkowych trunków.

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w dniach 25-26 lipca 2015 roku na Targu Rybnym w Gdańsku, który w pełni wypełniliśmy wystawcami prezentującymi i oferującymi wina, piwa rzemieślnicze, a także smaki gastronomii trójmiejskiej. Festiwal odbył się w trakcie weekendu otwarcia Jarmarku Dominikańskiego. Atmosfera i frekwencja były fantastyczne!

Planowana II edycja BEER, FOOD & WINE FESTIVAL, będzie nietuzinkowym i
wielowymiarowym głównie ze względu na proponowany program, charakter, prezentowane oferty oraz dzięki połączeniu trzech odrębnych, a jednocześnie łączących się elementów – BEER, FOOD & WINE.

Termin: 26.08.–28.08.2016 w godzinach: 12:00– 20:00
wstęp: WOLNY
Lokalizacja: Targ Rybny w Gdańsku

PŁATNOŚĆ: GOTÓWKA / Niektóre stoiska – możliwość płatności kartą

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.