Bajkoterapia dla każdego

9 Lis

W najbliższą sobotę najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Gdańsk będą mogli wziąć udział w kolejnym spotkaniu z cyklu „Bajkoterapia dla każdego”. Podczas wspólnej zabawy zdobędą umiejętności potrzebne na co dzień. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Podczas warsztatów „Bajkoterapia dla każdego” dzieci poznają opowieści ze zbioru „Bajkoterapia, czyli bajki pomagajki dla małych i dużych”, które napisali m.in. Artur Barciś, Katarzyna Dowbor, Rafał Królikowski oraz Grażyna Wolszczak. Po wysłuchaniu bajek dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych. Podczas zabawy powstaną bajkowi bohaterowie – kukiełki, postaci z papieru, a także kostiumy teatralne oraz scenografia, które pozwolą dzieciom stworzyć minispektakl teatralny. Nie zabraknie też innych okazji do zabawy, wspólnego śpiewania, zabaw ruchowych.

Podczas zabawy dzieci nauczą się, jak radzić sobie z nieśmiałością, zredukować stres, słuchać i zapamiętywać, a także pobudzić kreatywne myślenie. Będzie to kolejne spotkanie z cyku „Bajkoterapia dla każdego”, następne odbędzie się 10 grudnia.

Warsztaty „Bajkoterapia dla każdego” odbędą się 12 listopada w godzinach 13.00-17.00. w Centrum Handlowe Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.