Bądź fit!

10 Cze

W sobotę 13 czerwca w godzinach 11.00-19.00 gdańskie Centrum Handlowe Osowa zaprasza wszystkich, którzy troszczą się o kondycję, sylwetkę, zdrowie i dobre samopoczucie na Fit Day poświęcony sportowemu trybowi życia. Gościem specjalnym wydarzenia „Moda na fit” będzie popularna aktorka Joanna Jabłczyńska – miłośniczka aktywnego wypoczynku! Podczas eventu klienci CH Osowa będą mogli wziąć udział w szczytnej akcji „przejechania” jak największej liczby kilometrów na rowerach stacjonarnych.

Ostateczna liczba zdobytych kilometrów odpowiadać będzie kwocie, którą CH Osowa przekaże na wsparcie Fundacji Dzieci Niepełnosprawnych „Podaruj Uśmiech” z Gdyni!
Przez osiem godzin od 11.00 do 19.00 na klientów CH Osowa oraz wszystkich wielbicieli sportu i zdrowego trybu życia czekają atrakcje przygotowane w specjalnych strefach: Medycznej, Sportowy Showroom, Treningów Fitness, Relaksu oraz Dobroczynności, które współprowadzić będzie Joanna Jabłczyńska, miłośniczka sportu. W „Strefie Medycznej” uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, w jakiej są kondycji fizycznej, zdrowotnej oraz jaka intensywność ćwiczeń będzie dla nich najlepsza, aby osiągnąć pożądane efekty. Przy wejściu do Strefy otrzymają kartę Fit Pacjenta, a następnie będzie czekać na nich spotkanie z pielęgniarką oraz lekarzem i dietetykiem. W „Sportowym Showroomie” zainteresowani będą mogli zasięgnąć porad specjalisty dotyczących doboru odpowiedniego sprzętu do ich potrzeb, warunków fizycznych oraz kondycji. Z kolei w Strefie „Treningów Fitness” specjaliści zaprezentują program najciekawszych, najmodniejszych oraz najbardziej popularnych treningów fitness oraz przeprowadzą 5 pokazów treningowych, do których będzie mógł dołączyć każdy.

Miejscem, w którym uczestnicy wydarzenia będą mogli „złapać oddech” po udziale w atrakcjach będzie Strefa Relaksu. Wszyscy klienci CH Osowa będą mogli porozmawiać z trenerem personalnym i zregenerować swoje siły przy szklance pysznego napoju serwowanego przez specjalistów od suplementów sportowych.

Ważną częścią eventu „Moda na fit” będzie Strefa Dobroczynności, w której przez całe wydarzenie będzie trwać szczytna akcja „wyjechania” jak największej liczby kilometrów na rowerach stacjonarnych. Ostateczna liczba „wyzwolonych endorfin” będzie równa środkom finansowym, które zostaną przekazane na rzecz Fundacji „Podaruj Uśmiech” z Gdyni, która działa na rzecz niepełnosprawnych dzieci i wspiera ich w drodze do normalności.

Już w najbliższą sobotę do Centrum Handlowego Osowa zawitają atrakcje w klimacie fit! Gorąco zapraszamy na spotkania z ekspertami od zdrowego żywienia oraz sportowcami, którzy doradzą jak prawidłowo się odżywiać i uprawiać sport dostosowany do naszych możliwości fizycznych. Wszyscy uczestnicy naszego wydarzenia przekonają się, że warto dbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie, a przy tym pomagać potrzebującymmówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

fit
Eventowi „Moda na fit” będzie towarzyszyć Dzień Rabatów. 13 czerwca klienci CH Osowa będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych m.in. przez sklepy Benetton, Deichmann, GO Sport, Mohito, Mydlarnię u Franciszka czy salon Venezia. Dodatkowo, pierwszych 15 klientów, którzy tego dnia, o każdej pełnej godzinie zgłoszą się do Punktu Promocyjnego z paragonem potwierdzającym dokonanie zakupów na kwotę minimum 150 złotych, otrzyma w prezencie kartę podarunkową o wartości 50 złotych na dodatkowe zakupy w CH Osowa. Regulamin promocji będzie dostępny w Punkcie Obsługi Promocji.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.