Bądź eko pozytywny!

10 Lut

Chcemy być eko. Bycie eko jest na czasie. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza wszystkich swoich klientów na rodzinną akcję pod hasłem „Święto Recyklingu”. W dniach 11 lutego i 25 lutego odbędą się eko warsztaty dla małych i dużych, jak zrobić coś z niczego. Bądź eko pozytywny i weź udział w akcji. Wstęp wolny.

Segregujemy śmieci, zgniatamy plastikowe butelki, zbieramy zużyte kartony. Ale co z nimi zrobić? – Podczas akcji pod hasłem „Święto Recyklingu” w Centrum Handlowym Auchan w Gdańsku, nauczymy się, jak śmieci polubić i nadać im drugie życie. Już w najbliższą sobotę podczas warsztatów, skierowanych głównie do najmłodszych, będzie mnóstwo eko atrakcji. Mali ekolodzy nauczą się, jak zrobić coś z niczego. Ich narzędziem będzie niczym nieograniczona wyobraźnia, materiałem – plastykowe butelki czy kartony. I tak powstaną eko przytulanki czy mini elektrownia wiatrowa – informują organizatorzy. I dodają: –  Dodatkowo, dzieci wezmą udział w konkursach sprawnościowych i segregacji śmieci na czas. A to nie wszystko! Dzieciaki będą też miały okazję przejechać się na eko rowerze, a z wytworzonej w ten sposób energii zrobić… smaczne, owocowe koktajle.

eko

„Święto Recyklingu” odbędzie się 11 i 25 lutego w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej w godzinach 13.00 – 17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.