30 zł na 30 urodziny

4 Wrz

Magdalena Susz na początku października obchodzi swoje 30. urodziny. Jubilatka zrezygnowała tego dnia z prezentów, a w zamian poprosiła swoich gości, aby pomogli w spełnieniu marzenia 7-letniej Nadii, podopiecznej trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, która pragnie zostać księżniczką.

Pani Magdalena, pochodząca z Pruszkowa pod Warszawą, 8 października będzie obchodziła swoje 30. urodziny. Okrągły jubileusz jest dla niej nie tylko okazją do świętowania, ale też do pomocy innym – kobieta zachęca swoich gości, by zamiast kupowania dla niej prezentów, przekazali symboliczne 30 zł na konto Fundacji Mam Marzenie. W ten sposób jubilatka wraz ze znajomymi chce spełnić pragnienie Nadii, 7-letniej podopiecznej trójmiejskiego oddziału fundacji.

Długo zastanawiałam się co chcę dostać na 30. urodziny. Obecnie żyjemy w czasach, w których jesteśmy w stanie zwiedzić świat i wszystko kupić, jeżeli mamy na to pieniądze. Jednak spełnienia marzenia o byciu księżniczką nie da się kupić w sklepie, trzeba w to włożyć trochę serca, chęci i pracy. Jeśli ja mogę kawałek tego serca oddać wraz z moimi znajomymi, to chcę to robić, bo to najpiękniejszy prezent nie tylko dla mnie, ale i dla Nadii! – mówi Magdalena Susz, pomysłodawczyni akcji.

Nadia obecnie przebywa w szpitalu, gdzie czeka na przeszczep. Podczas wizyty trójmiejskich wolontariuszy fundacji dziewczynka zdradziła, że marzy jej się, by na jeden dzień stać się prawdziwą królewną. Chciałaby założyć piękną czerwoną suknię i koronę, a przede wszystkim pójść na królewski bal, na który zaprosiłaby swoją siostrę oraz najbliższe koleżanki.

Pani Magdalena wierzy, że taki wyjątkowy dzień na pewno dostarczyłby Nadii wiele radości i pozwoliłby chociaż na chwilę zapomnieć o walce z chorobą – Mam w życiu dużo szczęścia, bo otaczają mnie ludzie, których kocham, a oni kochają mnie. Razem możemy sprawić, że świat będzie choć troszeczkę lepszy. Mam nadzieję, że Nadia szybko wróci do zdrowia i zostanie księżniczką, czego jej życzę z całego serca! – wyjaśnia jubilatka.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.