Zbliża się ROLL’N’ROCK 2013

9 Wrz

Już sam festiwal ROLL’N’ROCK 2013 wzbudza ogromne emocje wśród fanów wszystkich grup wiekowych. Zarówno rock‘n’rollowe dinozaury jak i młodsi wiekiem fani muzyki gitarowej czekają ze zniecierpliwieniem na dwudziestego września, czyli na dzień, w którym w Operze Leśnej zagrają prawdziwe sławy polskiej muzyki rockowej.

Pieczę nad całością festiwalu będą mieli Krzysztof Skiba oraz Maciej Kraszewski – panowie, których nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. Przez cztery godziny będą zajmowali się publicznością, zapowiadali zespoły występujące na deskach Opery Leśnej, z pewnością więc nie będzie można się nudzić!

O godzinie 19:00 w Operze Leśnej poczną rozbrzmiewać pierwsze nuty gitarowego grania i na długie cztery godziny Sopot stanie się centrum rockowej Polski. Zagrają Czerwone Gitary oraz IRA, w heavy metalowy akcent uderzy TSA. Nie zapomnijmy o Żukach – o Żukach które potrafią ożywić przeboje The Beatels. Cztery doskonałe zespoły, cztery godziny rock ‘n’ rollowej uczty!

Już na samej konferencji prasowej festiwalu Roll‘n rock, która odbyła się w kawiarni Strabucks w C.H Manhattan było jasne, że rock nie umarł i co więcej, ma się dosyć dobrze! Na tym otwartym spotkaniu, prócz dziennikarzy najważniejszych trójmiejskich gazet oraz portali internetowych, pojawiło się również wielu fanów ciężkiej muzyki oraz ludzi znanych w tym nieco hermetycznym środowisku.

W ramach konferencji mogliśmy też posłuchać znakomitego występu rockowej kapeli o dźwięcznej nazwie „Haraszo”. Dziesięć zagranych przez zespół piosenek przyciągnęło spory tłumek zarówno do samej kawiarni jak i wokół jej ogródka – bez wątpienia występ był bardzo miłym zakończeniem konferencji. Dobre, rockowe brzmienie oraz (co również bardzo ważne!) profesjonalne przygotowanie do występu sprawiło, że publika nagrodziła artystów gromką owacją. Ta konferencja była tylko początkiem tego, co czeka nas już 20 września. Warto więc kupić bilety i czekać na występ – my będziemy tam na pewno!

sopockiekorz2

 

bilety

3 Replies to “Zbliża się ROLL’N’ROCK 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.