YOUNG STADIUM CLUB

8 Sie

Czterech młodych, energicznych chłopaków zagra na tarasie Muzeum Emigracji już 10 sierpnia, w czwartek, o godz. 19:00.

Łódzko-londyński projekt, wschodząca gwiazda międzynarodowej sceny muzycznej – Young Stadium Club. Zespół tworzy czterech młodych i zdolnych chłopaków. Początek działalności zespołu datowany jest na maj 2013 roku i pomimo krótkiego stażu, młodzi muzycy zdążyli już zaistnieć na polskiej i brytyjskiej scenie muzycznej.

Young Stadium Club pytany o swoje inspiracje wymienia gatunek indie rock, który wyraźnie słychać w brzmieniu zespołu. Chłopakom udaje się jednak zachować swój własny, oryginalny styl, który podkreśla unikalność zespołu na polskiej scenie muzycznej. Kapela ma na swoim koncie trzy wydane EP-ki, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem fanów. Ich debiutancką płytę pt. „Everything Everyone Everywhere” wydał Universal Music Polska.

Posłuchaj i zobacz:

Say What You Want (Official Video) by Young Stadium Club on VEVO.

„Koncerty z widokiem na świat”
To już trzeci letni sezon, kiedy na Polskiej 1 pojawią się młode zespoły. Elektroniczne dźwięki zabrzmią w holu Dworca Morskiego i na muzealnym tarasie z widokiem na port.

„Koncerty z widokiem na świat” to spotkanie z wyjątkowymi przedstawicielami młodej muzycznej alternatywy. Prezentowane zespoły stanowią elektryzującą mieszankę kilku narodowości, dla których wspólnym językiem i pasją jest muzyka. Ich twórczość pokazuje, że podróże i emigracyjne doświadczenia pozwalają rozwijać artystyczną świadomość i odnaleźć niepowtarzalne, indywidualne brzmienie.

Bilety do kupienia w kasie muzeum i na interticket.pl. Cena 10 zł.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.