Weź udział w konkursach fotograficznych – wygraj nagrody

7 Sie

Pasjonujesz się fotografią? Częstym tematem Twoich prac jest Gdynia? Weź udział w ogólnopolskim konkursie „Miasta na fotografiach — „Wielki Album Polski” i „Dzielnice Gdyni w Obiektywie”.

Pokażmy Gdynię w „Wielkim Albumie Polski”

Obfitująca w modernistyczne zabytki, morenowe wzgórza, parki krajobrazowe, port i plaże Gdynia z całą pewnością ma do zaprezentowania wiele ikonicznych widoków. Jesteś autorem jednego z takich zdjęć? Weź udział w konkursie zorganizowanym przez portal lubiezwiedzac.pl. Najlepsze prace zostaną zebrane i opublikowane w „Wielkim Albumie Polski”.

Poprzez nasz album chcemy pokazać na fotografiach polskie miasta i miasteczka, ukazać zabytki, ciekawostki i atrakcje turystyczne, ale chcemy pokazać je spojrzeniem mieszkańców, stworzyć wyjątkowe wydawnictwo prezentujące nadesłane zdjęcia, a nie tworzone na zamówienie przez profesjonalnych fotografów – mówią organizatorzy.

Konkurs ma formę plebiscytu. Wybrane fotografie zostaną umieszczone na stronię organizatora na portalu społecznościowym Facebook. Internauci za pomocą „like’ów” będą oceniać zaprezentowane prace. Fotografie, które przekroczą pułap 25 „polubień” zostaną uwzględnione do publikacji w albumie.

Zgłoszenia można wysyłać do 30 września na adres: lubiezwiedzac.pl/dodaj-obrazek.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10 października, a sam album zostanie wydany w dniu Narodowego Święta Niepodległości, 11 listopada. Publikacja będzie dostępna do pobrania na stronie portalu.

Różnorodność gdyńskich dzielnic
Znasz zakamarki gdyńskich dzielnic? Wiesz, co najciekawszego mają do zaprezentowania? Stowarzyszenie „Gdyński Klub Turystyki” ogłasza konkursu fotograficznego pt. „Dzielnice Gdyni w obiektywie”.

Celem konkursu jest ukazanie różnorodności gdyńskich dzielnic, ich walorów i ciekawostek. Konkurs jest ogólnodostępny, przewidziane są nagrody książkowe oraz upominki od naszych sponsorów – informują organizatorzy.

Fotografie można wysyłać do 31 października w formie elektronicznej na adres: biuro@naszagdynia24.pl. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Więcej informacji dostępnych w regulaminie konkursu.

Z wybranych zdjęć powstanie fototeka.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.