Ruszyła jesienna trasa grupy KULT (KONKURS)

12 Paź

Tradycyjnie w czasie jesieni KULT przemierza Polskę i Europę. W tym roku dla trójmiejskich słuchaczy zespół zagra 16 października w Gdynia Arena – miejscu dobrze znanym fanom ekipy z Kazikiem Staszewskim na czele. Mamy dla Was bilety! 

Zespołu KULT nie trzeba przedstawiać. Przez ponad trzydzieści lat obecności na scenie polska publiczność zdołała dobrze poznać muzykę zespołu i przekonać się o tym, że warto być na ich koncertach. Grupa ma na koncie szesnaście albumów studyjnych. Ich ostatnia, wydana w 2013 roku płyta po raz kolejny pokazała, że zespół ma wciąż wiele do powiedzenia słuchaczom – została świetnie przyjęta przez fanów, jak i krytyków. Jednak esencja energii i rdzeń działalności zespołu to koncerty – KULT od lat wypełnia sale, hale i festiwale. Nic dziwnego, bo niepokorne, inteligentne teksty śpiewane przez Kazika wychowywały pokolenia i wciąż przekonują do siebie kolejne. Trzygodzinne występy to potwierdzenie dobrej formy chłopaków i obowiązek każdego szanującego się rockendrolowca.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 50 zł, w dniu koncertu – 55 zł do nabycia w następujących punktach sprzedaży: sieci Biletomat.pl, TicketPro.pl, InterTicket, Empik
Sklep muzyczny Puls (Gdynia, ul. Wójta Radtkego 47A), InfoBox (Gdynia, ul. Świętojańska 30); Punkt Lotto (piętro -1, C.H Manhattan, Gdańsk).

Kult internet

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Jak nazywał się autor jednej z pierwszych wzmianek prasowych o grupie Kult, którą opublikowano w 1983 roku w dzienniku „Słowo Powszechne”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (15 października) do godziny 11.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KULT W GDYNI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 15 października, do godziny 11.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.