Rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże

14 Cze

Zapowiada się intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże. Od lipca do końca sierpnia na 5 scenach zaprezentowanych zostanie sto spektakli, w tym aż 4 premiery! 

2 lipca na Scenie Letniej zaprezentujemy prapremierę spektaklu PAR PARANOJE Charlesa Ludlama w reżyserii Adama Orzechowskiego. 22 lipca na Scenie Malarnia odbędą się dwie premiery Teatru Dada von Bzdülӧw – STRATEGIA (MIMOWOLNA REAKTYWACJA) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON”T YOU LIKE SADNESS w reżyserii Katarzyny Chmielewskiej. Ostatnia premiera lata odbędzie się 6 sierpnia na Scenie Letniej i będzie to MAŁŻEŃSTWO Z KALENDARZA Franciszka Bohomolca i CUDZOZIEMCZYZNA Aleksandra Fredry w reżyserii Jarosława Tumidajskiego – zapowiada Grzegorz Kwiatkowski, rzecznik prasowy TW.

A co poza tym? Bogaty repertuar naszych scenicznych hitów dla spragnionych dobrej rozrywki i chwili refleksji, dla ceniących najwyższej jakości teatr popularny i dla koneserów, dla starszych i młodszych, dla ceniących znakomite aktorstwo i rzetelną reżyserię. Podczas wakacyjnych miesięcy zaprezentowane zostaną takie spektakle jak: NOC IGUANY, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, CZYŻ NIE DOBIJA SIĘ KONI?, PORTRET DAMY, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, spektakl FAHRENHEIT 451, TRESOWANE DUSZE, MURZYNA WARSZAWSKIEGO, RAJ DLA OPORNYCH, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, FARAONA, STATEK SZALEŃCÓW, AMATORKI, SEANS, AKT RÓWNOLEGŁY oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru. UWAGA: bilety na WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU są do kupienia wyłącznie w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.