Recital finałowy warsztatów z Natalią Lubrano

11 Paź

15 października na scenie w Centrum Handlowym Osowa zaprezentuje się 15 wokalistów, którzy brali udział w warsztatach wokalnych szkoły Empire z piosenkarką Natalią Lubrano. Występ rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:00.

Wydarzenie jest zwieńczeniem trzydniowych zajęć ze śpiewu, które organizowała gdańska szkoła muzyczna Empire Music School w dniach od 13 do 15 października. Główną prowadzącą warsztatów była Natalia Lubrano – polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, finalistka takich programów jak Must Be The Music czy Voice Of Poland. Artystka znana jest z wieloletniej współpracy z zespołem Miloopa; miała okazję występować również z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Marią Peszek czy Pauliną Przybysz. Jej autorska płyta „R.e.s.p.e.c.t.” została wydana w 2012 roku przez wytwórnię Kayax. Obecnie wokalistka pracuje nad kolejnym albumem.


W szkoleniu młodych piosenkarek i piosenkarzy uczestniczyli również : Arleta Rusiecka– dyrektorka szkoły, Elżbieta Konkol oraz Adam Ćwiek – nauczyciele ze szkoły muzycznej Empire Music School. Efekty ich pracy zostaną zaprezentowane podczas recitalu finałowego w CH Osowa. Piętnastu wokalistów przy akompaniamencie fortepianu zaśpiewa utwory w jazzowo–bluesowo–soulowym klimacie. Przewidziano występy indywidualne, jak i zespołowe. Do występujących dołączy także sama Natalia Lubrano.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa około półtorej godziny. Wstęp jest bezpłatny. Scena będzie zlokalizowana w pobliżu sklepu H&M.

Partnerem wydarzenia jest firma odzieżowa Patrizia Aryton, która ubierze wokalistkę oraz perfumeria Sephora, która zadba o makijaż piosenkarki.

Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy występ. Będzie to doskonała okazja do spędzenia niedzielnego wieczoru przy muzyce na żywo oraz do spotkania wyjątkowej artystki, Natalii Lubrano – zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.