Czy Ras i Ment są za młodzi na Heroda? (WIDEO)

24 Sty

Tuż przed koncertem w sopockiej Mewie Towarzyskiej, gdzie skład Rasmentalism promował swój najnowszy krążek zatytuowany „Za młodzi na Heroda”, zapytaliśmy o kulisy powstawania albumu, plany związane z wideoklipami i odbiór świeżego materiału na koncertach. Check it out!

Ras, Ment i Tort podczas koncertu zaprezentowali materiał z najnowszego wydawnictwa składu – albumu zatytuowanego ”Za młodzi na Heroda”. Krążek ukazał się 10 grudnia 2013 roku nakładem wytwórni Asfalt Records.

– Podobno Herod nigdy nie był młody. My jesteśmy. „Za młodzi na Heroda” to nasza najlepsza płyta. Powstała podczas wielogodzinnych sesji w studiu, w luźnej atmosferze, bez pośpiechu – to Rasmentalism w czystej formie – piszą o swojej płycie Ras i Ment. Gościnnie na krążku pojawili się Eldo, Małpa, Spinache, Ment XXL, Flirtini, DJ Ike, DJ Panda.

Dlaczego przy wymyślaniu tytułu płyty skład posłużył się cytatem z kultowego filmu? Jak krążek brzmi na żywo? Skąd zrodził się pomysł debiutu Menta na mikrofonie? Posłuchajcie!

3 Replies to “Czy Ras i Ment są za młodzi na Heroda? (WIDEO)

  1. Pingback: Muzyczna rozgrzewka przed 5. konkursem lotów RED BULL - my3miasto.pl

  2. Pingback: Zgarnij karnet na Street Art Festival 2014 (KONKURS) | my3miasto.pl

  3. Pingback: Zamach na przeciętność – nadciąga Street Art Festival 2014 | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.