Potańcówka – tańce na dechach Opery Leśnej (KONKURS)

24 Sie

28 sierpnia 2016, godz. 17.00 na deskach Opery Leśnej w Sopocie odbędzie się kolejna potańcówka z DJ Wiką. Sopockie potańcówki to propozycja dla wszystkich Sopocian, mieszkańców Trójmiasta, kuracjuszy i turystów na spędzenie niedzielnego późnego popołudnia na świeżym powietrzu, przy dźwiękach dobrej muzyki! Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie!

Zabawa taneczna na scenie sopockiego leśnego amfiteatru, w gronie przyjaciół, rodziny, sąsiadów to nawiązanie do przedwojennej i powojennej tradycji, cieszących się ogromną popularnością, sopockich fajfów, które odbywały się w Grand Hotelu i Klubie Non Stop.
O oprawę muzyczną potańcówki na dechach Opery Leśnej zadba DJ Wika, najstarsza w Polsce DJ-ka, która od kilku lat skutecznie rozkręca międzypokoleniowe imprezy taneczne w całej Polsce. W Sopocie towarzyszyć jej będzie Pan Smok, chłopak z Żoliborza, od dziecka związany z muzyką, miłośnik czarnych płyt i polskiej muzyki funk!

Wejściówki w cenie 10zł do nabycia:
Kasa Opery Leśnej, ul. Moniuszki 12, Sopot,
Punkt Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu
oraz na www.operalesna.sopot.pl

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na potańcówkę w Operze Leśnej!

Kim z wykształcenia jest Wirginia Szmyt, czyli DJ Wika?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (26 sierpnia) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – DJ WIKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 sierpnia, do godziny 9.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie podwójne zaproszenia na potańcówkę w Operze Leśnej.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.