N.A.K. Trio w GTS (KONKURS)

11 Maj

Już 22 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim wystąpi N.A.K. Trio w składzie Jacek Kochan, Dominik Wania i Maciek Adamczak. Mamy dla Was bilety! 

N.A.K. Trio w składzie Jacek Kochan (perkusja), Dominik Wania (fortepian) i Maciek Adamczak (kontrabas), to nowy projekt trójki wybitnych instrumentalistów i improwizatorów, o różnych stylistycznie rodowodach. Ich twórczość inspirowana jest muzyką XX wiecznych modernistów jak Witold Lutosławski czy Bela Bartok.

Pomysłodawcą zespołu i jego liderem jest Jacek Kochan, muzyk nietuzinkowy, mający za sobą współpracę z wieloma jazzowymi znakomitościami takimi jak Dave Liebman, Gary Thomas, Greg Osby, czy Marc Copland. Ciężar prowadzenia narracji muzycznej spoczywa na Dominiku Wani, wybitnym pianiście. Każda wykonana przez niego fraza nacechowana jest wręcz magnetycznym niepokojem i dramatyzmem, które przejawiają się w nagłych pauzach, powtarzaniu i dekonstruowaniu. Na kontrabasie zagra utalentowany i wielokrotnie nagradzany Maciej Adamczak.

Fascynująca muzyczna przygoda, w którą 22 maja zabierze gdańską publiczność N.A.K. Trio zawierać będzie obok elementów jazzu i improwizacji, elementy muzyki klasycznej i współczesnej.Start koncertu: 19.00. 

Bilety w cenie 30 zł (galerie) i 40 zł (parter) do nabycia w kasie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego (ul. W. Bogusławskiego 1) oraz na www.bilety.teatrszekspirowski.pl.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

W którym roku założyciel grupy N.A.K. Trio wyjechał do USA?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (19 maja) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – N.A.K. TRIO W GDAŃSKU. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 maja, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert N.A.K. Trio w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.