Mariusz Patyra i Krzysztof Herdzin na „Paganini Millennium Tour”

11 Lis

Bezpośrednio przed zapowiadanymi koncertami „Paganini Millennium Tour” w Łodzi, Gdańsku i Warszawie, skrzypcowy wirtuoz Mariusz Patyra oraz pianista, aranżer i dyrygent Krzysztof Herdzin odnoszą duży sukces na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

W Centrum Sztuki Lafayette, Muzeum Sztuki oraz na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles występują aktualnie na czterech koncertach dla amerykańskiej publiczności. Pierwszy koncert zakończył się owacjami na stojąco i kilkoma bisami. Obaj nasi wybitni artyści mają bardzo dobre przyjęcie, o co szczególnie trudno w hollywoodzkim środowisku artystycznym. Bezpośrednio ze Stanów przylatują do Polski, gdzie nastąpią ostatnie wspólne próby i oczekiwane koncerty „Paganini Millennium Tour”. Po amerykańskim sukcesie można spodziewać się w wykonaniu Patyry i Herdzina niezwykłego muzycznego wydarzenia na najwyższym światowym poziomie.

Rafał Patyra
Mariusz Patyra

Przypominamy:

17 listopada, godz. 19.00 – Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

18 listopada, godz. 19.00 – Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku

19 listopada, godz. 19.00 – Filharmonia Narodowa w Warszawie

payra

Bilety na koncerty w Gdańsku i Łodzi są jeszcze dostępne. Można je nabyć w kasach filharmonii oraz na stronie www.bilety24.pl oraz www.e-bilety.pl.

Źródło: Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.