Koncerty w muszli

2 Cze

3 czerwca (sobota) PTH Kąpielisko Morskie Sopot zaprasza na kolejne występy w muszli koncertowej! Wstęp wolny!

16:00 Julia Vikman Band
17:30 Artur Gotz

Julia Vikman pochodzi z północnej Rosji, a jej rodzice byli aktywnie zaangażowani w działania teatralne oraz muzyczne, przez co swe zainteresowania artystka wyniosła z domu rodzinnego. Po wydaniu płyty „Dreams of Necton” z art–rockowym zespołem Decadance we Francji (Musea Records) jako wokalistka i klawiszowiec tego zespołu z powodzeniem koncertowała na dużych festiwalach w Rosji i Europie Zachodniej. Przez ponad rok czasu pracowała jako muzyk sesyjny w studiach nagrań Izraela (Tel–Aviv, Jafa) oraz w Moskwie. Następnie przeprowadza się do Polski, gdzie rozpoczyna karierę solową i zakłada swój zespół JVB.

W lipcu 2013 roku wyszła na świat debiutancka płyta z materiałem autorskim Julii Vikman „The Autumn Dreams”, album zawiera 6 utworów, którymi Julia prezentuje swój niebywały talent kompozytorski, wokalny i producencki. To unikalny projekt, styl którego artystka sama określa jako „Fantasy”. Tu można usłyszeć elementy folku, Jazzu i rock progresywnego.

Artur Gotz – urodzony w Krakowie wokalista i aktor młodego pokolenia, absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie – Filia we Wrocławiu (2006 r.). Aktualnie aktor scen Warszawy (Teatr „6 Piętro” Michała Żebrowskiego) i Łodzi (Teatr Nowy im. K. Dejmka), w latach 2006–09 był aktorem Teatru Rozrywki w Chorzowie, współpracował z Teatrem Współczesnym i Teatrem „Kamienica” Emiliana Kamińskiego w Warszawie. Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym.

Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”, a w sierpniu 2010 odbyła się premiera jego debiutanckiej płyty „Obiekt seksualny” z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej. W Walentynki 2015 ukazała się jego druga płyta „Mężczyzna prawie idealny”.

MOLO W SOPOCIE
muszla koncertowa
3 czerwca (sobota)
godz. 16:00
wstęp wolny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.