ERGO ARENA zapłonie po raz trzeci (KONKURS)

22 Sty

Szukasz wydarzenia, które wyrwie Cię spod kołdry w chłodny, zimowy weekend i zmotywuje do działania? Nie przegap XXI edycji Konferencji Exodus! Od 26 do 29 stycznia 2017 r. w ERGO ARENIE będzie okazja wziąć udział w inspirujących wykładach, warsztatach oraz koncertach polskich i zagranicznych zespołów, takich jak Hillsong London czy 12 kamieni. Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Konferencja potrwa w sumie cztery dni, w ciągu dnia oferując całą gamę wykładów motywacyjnych i warsztatów rozwojowych, poruszających niezwykle istotne kwestie związane z rozwojem osobistym, pozytywnym wpływem na otoczenie, biznesem oraz seksualnością. Wieczorami zaś na uczestników czekać będą pełne emocji i niesamowitej energii koncerty zespołów: Hillsong London (jeden z najbardziej znanych zespołów chrześcijańskich na świecie), Kroki, MaJlo, Mao oraz 12 kamieni. Warto zaznaczyć, że wstęp na rozpoczynające się o 18:00 Wieczory EX Festival jest wolny, a w czasie ich trwania funkcjonuje wspierający rodziców Kids Zone i Baby Zone.

Chcemy inspirować ludzi do wyjścia poza ramy swojego myślenia i przyzwyczajeń, do rozwoju i poszukiwania nowych możliwości – mówi Daniel Różański, dyrektor Exodus Conf. – Zachęcamy do zmiany mentalności i do bycia odważnym w kreowaniu rzeczywistości wokół siebie. Wskazujemy cel, starając się jednocześnie wyposażyć we wszystko, co w życiu niezbędne, aby go osiągnąć. Exodus Conf będzie czasem, który wzbogaci nie tylko o wspomnienia, ale także o marzenia i świeżą energię do działania.

Exodus Conf organizowany jest już od 1997 roku. To niezwykłe wydarzenie łączy w sobie elementy konferencji oraz festiwalu. To cztery dni wypełnione istotnymi, szczególnie dla młodych ludzi, treściami, które ujęte w nowoczesną formę tworzą niepowtarzalny klimat.

Podczas zeszłorocznych edycji w ERGO ARENIE było ponad 3000 osób. Na całość konferencji lub poszczególne dni przyjechało ok. 1500 osób z całej Polski. Poza zespołem Hillsong Stockholm oraz LIFE Worship gośćmi wydarzenia byli już: Bemine, Sam Childers (Machine Gun Preacher), Hans Kraenzlin Marika, Fours Collective, Luxtorpeda, Buslav, Fismoll i Kabaret Mumio.

Program EXODUS CONFERENCE:
CZWARTEK (26.01):
18:00 – Wieczór EX Festival/WSTĘP WOLNY
20:30 – Koncert: 12 kamieni (Scena Arena) | Bilety: 12k.evenea.pl/
22:00 – Koncert: MaJLo (Scena Alter) | Bilety:majlo.evenea.pl/

PIĄTEK (27.01):
08:30 – Poranne inspiracje
10:00 – Poranek EX
12:30-13:45 – Wykłady/Ścieżki rozwoju
16:00-17:15 – Wykłady
18:00 – Wieczór EX Festival/WSTĘP WOLNY
21:00 – Koncert: Hillsong London (Scena Arena) | Bilety: hillsong.evenea.pl/

SOBOTA (28.01):
08:30 – Poranne inspiracje
10:00 – Poranek EX
12:30-13:45 – Wykłady/Ścieżki rozwoju
16:00-17:15 – Wykłady
18:00 – Wieczór EX Festival/WSTĘP WOLNY
20:30 – Koncert: Kroki (Scena Arena) | Bilety: kroki.evenea.pl/
22:00 – Koncet: MOA (Scena Alter) | Bilety:moa.evenea.pl/

NIEDZIELA (29.01)
08:30 – Poranne inspiracje
10:00 – Poranek EX.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncerty zespołów: Kroki, 12 kamieni, MOA, MaJLo.

                               Pod jaką nazwą był znany niegdyś Exodus Conf?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (25 stycznia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – EXODUS CONF (+ nazwa zespołu, na którego koncert chcecie się wybrać). Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 stycznia, do godz. 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert zespołu Kroki lub 12 kamieni lub MOA lub MaJLo.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.