Enter Shikari zagra w gdańskim Parlamencie

9 Wrz

Grupa Enter Shikari odwiedzi Trójmiasto 27 września, w ramach trasy promującej album „Mindsweep”. Muzyków zobaczymy i usłyszymy w gdańskim Parlamencie. Jest to pierwsza koncertowa lokalizacja w naszym kraju.

Obok przekazu i koncertowej energii Enter Shikari bez wątpienia nie da się przejść obojętnie, o czym polscy fani mieli okazję się przekonać już kilkukrotnie. Po letniej trasie koncertowej i występach na największych festiwalach, zespół kontynuować będzie promocję „Mindsweep” w całej Europie na własnych, klubowych koncertach. W Polsce muzyków zobaczyć będzie można na trzech koncertach: w Warszawie, Wrocławiu i właśnie w gdańskim klubie Parlament.

Bilety na koncert w Gdańsku możecie nabyć na stronie internetowej.

Krążek „Mindsweep” ukazał się w styczniu 2015. To pozycja równie mocna, dotychczasowe dokonania muzyczne zespołu. – Ten album jest o wiele bardziej zróżnicowany niż nasze poprzednie krążki, zwłaszcza wokalnie. Głównie dlatego, iż zyskaliśmy pewność siebie – mówią członkowie Enter Shikari.

Enter Shikari to grupa post hardcore’owa z Wielkiej Brytanii, czerpiąca z wpływów muzyki elektronicznej. Zespół powstał w roku 2003 w St Albans, skąd pochodzą wszyscy członkowie grupy: Roughton „Rou” Reynolds, Liam „Rory” Clewlow, Chris Batten oraz Rob Rolfe.

Ich debiutancki album „Take to the Skies” został wydany 19 marca 2007 roku i niemalże od razu wspiął się na 4 miejsce w oficjalnej brytyjskiej liście najlepszych albumów.

Muzycy znani są z energetycznych i nieprzewidywalnych występów. Zdarza im się zniszczyć sprzęt, wbiegać na bar czy uprawiać crowdsurfing. Widowisko uświetniają nowe aranżacje utworów – praktycznie na każdym koncercie można usłyszeć nową wersję kawałka sprzed dziesięciu lat. Do tej pory zespół odwiedził Polskę siedem razy.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.