ENEMEF: Noc Hobbita (KONKURS)

20 Lip

22 lipca na specjalne życzenie wiernych fanów kultowej sagi, ENEMEF: Noc Hobbita ponownie przeniesie widzów do niesamowitego Śródziemia. Mamy dla Was bilety! 

Wakacje to idealny czas, aby udać się we wspaniałą podróż do magicznego świata, w którym zachwycają barwne krajobrazy i niezwykłe postacie, a fenomenalne historie zapierają dech. Maraton Hobbita jest wyjątkową okazją, aby obejrzeć na wielkim ekranie bestsellerową trylogię J.R.R. Tolkiena i na nowo dać się ponieść wielkiej przygodzie! – zachęca Magdalena Lubańska z Multikino Polska.

W repertuarze:
– HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ,
– HOBBIT: PUSTKOWIE SMAUGA,
– HOBBIT: BITWA PIĘCIU ARMII.

ENEMEF: NOC HOBBITA odbędzie się 22 lipca (piątek) jednocześnie w 16 Multikinach w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze. Start: 22.00.

Bilety w cenie od 21 do 29 zł za całą noc w kinie (trzy filmy) do nabycia w kasach kin oraz na www.multikino.pl.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na ENEMEF: Noc Hobbita!

Kiedy dokładnie rozpoczęły się zdjęcia do trylogii filmowej Hobbit?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (21 lipca) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NOC HOBBITA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 21 lipca, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do trójmiejskich, wyznaczonych przez sponsora kin sieci Multikino.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.