DźwiĘkoManiA

29 Lis

„DźwiĘkoManiA” to nowy cykl edukacyjny, który będzie trwał od października do maja 2019 r. Dedykujemy go przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych w wieku 5-12 lat. Koncerty będą odbywać się cztery razy w miesiącu, w poniedziałki i wtorki w Gdyńskim Centrum Kultury.

KONCEPCJA I PROWADZENIE: Karolina Klawitter
Bilety do kupienia w kasie (Gdyńskie Centrum Kultury, ul. Jana z Kolna 25), CultureBox (ul. Świętojańska 30) oraz on-line. Szczegóły i bilety: www.gck.gdynia.pl
Bilety: 15 zł/osoba
REZERWACJE GRUPOWE: 667 022 652, rezerwacja@gck.gdynia.pl

 

\

„O berku, Oberku i tańcach narodowych”
Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości zapraszamy na koncert patriotyczny w niezwykle widowiskowym i tanecznym charakterze. Gościć będziemy znakomity Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”. Dzieci poznają polskie tańce narodowe takie jak kujawiak, polonez, oberek, mazur i krakowiak wplecione w muzyczną opowieść o historii i dziejach naszego kraju.
Wykonawcy:
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”.

17 grudnia 2018 r., poniedziałek, godz. 9:00 i 11:00
18 grudnia 2018 r., wtorek, godz. 9:00 i 11:00

„Świąteczna bajka o Mozarcie i jego szpaku”
Zaśnieżony Wiedeń to naprawdę niezwykłe miejsce. Właśnie w tym mieście tworzył i komponował swoje dzieła Mozart – kompozytor rekordzista. Miał wielu przyjaciół ale najbardziej lubił szpaka, który towarzyszył mu w muzycznych koncertach i podróżach. Gdy nastały święta czekał go koncert w filharmonii. Czy uda się Mozartowi stworzyć odpowiednie dzieło? Zapraszamy na koncert i dobrą, świąteczną zabawę.

Wykonawcy:
Karolina Klawitter – sopran
Kamil Pękala – baryton
The Golden Gate String Quartet:
Gabriela Żmigrodzka – I skrzypce, Sabrina Stachel – II skrzypce, Anna Paluch – altówka, Katarzyna Gaszczyk – wiolonczela.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.