Dwa filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino*

24 Wrz

Już 26 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: thriller „Bez litości” z Denzelem Washingtonem oraz francuską komedię „Spódnice w górę!”. 

W thrillerze „Bez litości” Denzel Washington gra Roberta McCalla, faceta, który jest przekonany, że udało mu się pozostawić za sobą tajemniczą przeszłość i rozpocząć nowe, spokojne życie. Kiedy jednak spotyka Teri (Chloë Grace Moretz), młodą dziewczynę pozostająca pod kontrolą brutalnych rosyjskich gangsterów, nie może bezczynnie stać z boku, postanawia jej pomóc. Posiada umiejętności, które pozwalają mu wziąć odwet na każdym, kto występuje przeciwko bezbronnym. McCall porzuca narzucony sobie styl nieangażującego się w sprawy innych odludka i odnajduje w sobie pragnienie działania na rzecz sprawiedliwości. Jego siłą napędową staje się wewnętrzne poczucie prawa i uczciwości oraz chęć odkupienia swoich starych win. Przeszłość Roberta McCalla nie była bowiem bez skazy, ma on na koncie sporo złego, nie jest z tego dumny i stara się na swój sposób zadośćuczynić wyrządzone krzywdy. Reżyserem filmu nakręconego na podstawie scenariusza Richarda Wenka („Niezniszczalni 2”) jest Antoine Fuqua („Dzień próby”).

Komedia „Spódnice w górę!” to debiut reżyserski Audrey Dany, w którym wystąpiły m.in. Isabelle Adjani i Vanessa Paradis. Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Źródło: Informacja prasowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.