DUSS w sopockim klubie SCENA (KONKURS)

30 Wrz

W sobotni wieczór (05.10) zarezerwujcie czas na wizytę w klubie Scena. Na sali koncertowej wystąpi niezwykle energetyczny duet DUSS. Ich produkcje na stałe wpisały się w tracklisty najlepszych artystów polskiej sceny klubowej.


DUSS
to duet, który doskonale ilustruje symbiozę muzycznych doświadczeń i innowacji. Wojtek i Sebastian spotkali się w swoim rodzinnym mieście, a wspólne zainteresowania i chęć tworzenia bardzo szybko doprowadziły ich do współpracy. O samej produkcji mówią: „jest jak wiara w Boga: masz go w sercu albo nie„. Przez lata DUSS wyznacza standardy, których nie powstydziłby się żaden producent w świecie muzyki klubowej. Ich produkcje na stałe wpisały się w tracklisty najlepszych artystów polskiej sceny klubowej. Ukazali się na składance Godskitchen w Polsce, a także byli na najlepszych miejscach w Trackitdown. Można śmiało powiedzieć, że DUSS jest jednym z najbardziej zapracowanych duetów w Polsce!

Warto nadmienić, że nasi goście wystąpili już w bieżącym roku na ósmej edycji festiwalu „Electrocity” w Lubiążu, a także po raz pierwszy zostali zaproszeni na Polską edycję festiwalu „MAYDAY”, który już 14-ty raz odbędzie się w Katowickim Spodku.

Rozgrzewkę przed daniem głównym zaserwują rezydenci klubu Scena: SWAY, HOUSEJUNIOR oraz MICHAŁ C. Start: godzina 21.00. Bilety w cenie: 10zł i 15zł do nabycia w klubie. Panie – wstęp wolny.

Scena to jedyny klub w Polsce, który ma na stałe zainstalowaną konstrukcję do Mapingu 3D i jest ona wykorzystywana podczas występów największych gwiazd muzyki elektronicznej.

UWAGA: KONKURS!

Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj jedno z pięciu podwójnych zaproszeń na koncert!

Z jakiego miasta pochodzą DJ W i Sebastian S, tworzący duet DUSS?

Poprawne odpowiedzi na konkursową zagadkę przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (03.10) do godziny 00.00. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Tym razem stawiamy na refleks – nagrodzeni zostaną autorzy najszybciej nadesłanych wiadomości.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl i klubu SCENA na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 3 października, do godziny 00.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Trzymamy kciuki. Powodzenia!
duss plakat new

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.