Balet Excelsior of Houston w sopockiej PFK

10 Cze

15 czerwca 2016 o godz. 19.00 w Sali Koncertowej PFK na terenie Opert Leśnej wystąpi Balet Exelsior of Houston ze spektaklem „Lew, Czarownica i stara szafa”. Wstęp wolny!

„Lew, czarownica i stara szafa” Baletu Excelsior to wzruszające wykonanie baśni autorstwa C.S. Lewisa, która przekracza bariery językowe. Tancerze zabiorą nas we wspaniałą muzyczną podróż do krainy Narni, gdzie spotkamy się z czwórką bohaterów: Łucją, Zuzanną, Edmundem i Piotrem, z faunem Tumnusem, złą Czarownicą i wspaniałym Aslanem. Poznamy historię Edmunda, który ulega pokusie Czarownicy i będziemy świadkami ofiary Aslana, która przynosi chłopcu ratunek. Posłuchamy też przesłania wielkiego Lwa, który przygotowuje dzieci do panowania w Jego królestwie i do walki ze złem. Brzmi znajomo? Przyjdź i zobacz sam! – zapraszają organizatorzy.

Ballet Excelsior of Houston to zespół, w którym lata treningu łączą się z ogromnym sercem i oddaniem dla tańca. Od 2003 artyści występowali na deskach teatrów w Stanach Zjednoczonych, Australii, Rosji, Polsce, Grecji, Bułgarii, Chinach i Japonii, a ich sopocki występ jest elementem tegorocznej trasy obejmującej Polskę, Austrię i Czechy.

Po więcej informacjina stronie internetowej grupy: www.balletexcelsior.org.

Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.