„Wizerunek i marka kobiety biznesu w sieci i w realu”. Wieczór biznesowy z LBC

18 Wrz

Zdecyduj co chcesz osiągnąć? Jaki wizerunek chcesz wykreować? Jak pragniesz być postrzegana przez otoczenie? Czego naprawdę pragniesz? Świadomość tego jest kluczem do wykreowania pożądanego przez ciebie wizerunku, który będzie jednocześnie wspierał twoje ambicje i cele życiowe oraz biznesowe. Nie możesz wykreować wizerunku Anji Rubik, modelki chudej i wysokiej mając wzrost metr pięćdziesiąt trzy, ale możesz wykreować wizerunek kobiety z Klasą.

Mózg to ignorant, czyha tylko na to by wrzucić cię w jakiś znany mu schemat, do szuflady z napisem grafik, handlowiec, przedsiębiorca, dyrektor, kosmetyczka… To od ciebie zależy, czy pokazując siebie wyłamiesz się ze schematów.

Możesz chcieć być postrzegana jako Kobieta Sukcesu, więc z nami zastanów się co za tym się kryje.
Zaplanuj własny sukces!

„Aby odnieść sukces należy wyglądać tak, jakby już się go odniosło.” Valentin Polcuch

Podczas spotkania:

– zobaczysz, dzięki poradom stylistów, jak stworzyć wizerunek osoby harmonijnej i uporządkowanej poprzez stylizacje wyglądu.
– dowiesz się jakie dodatki mówią o profesjonalizmie i sukcesie.
– poćwiczysz mowę ciała Kobiety sukcesu i dowiesz się jakich nieświadomych kobiecych gestów unikać w negocjacjach biznesowych.
– zaplanujesz własny niezbędnik Kobiety z Klasą, na każdą okazję biznesową i towarzyską.
– dowiesz się jak zadbać o swój wizerunek w internecie – co pomaga a co niszczy twoją reputację

Nasi prelegenci to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach, którzy otwarcie i trafnie przedstawią temat spotkania. To mega dawka energii do działania oraz specjalistyczna wiedza.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy:
– przedsiębiorcze Panie, prowadzące firmę minimum 2 lata (małe, średnie i duże firmy)
– członkinie klubu Lady Business Club oraz sympatycy klubu
– uczestniczki Programu Personal Branding „Bądź widzialną Marką” Akademii Marki z Klasą
– kobiety biznesu zainteresowane budowaniem silnej marki

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club to również niepowtarzalna okazja do budowania relacji, jak i również miłego spędzenia czasu w gronie wybranych osób, prowadzących własny biznes. To dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki, wizerunku oraz budowania własnej przewagi na rynku.

Chcę umieć wszystko, co otwiera świat, by niczego się nie bać. Jestem niezależna. Niezależność i wolność – nie umiem żyć inaczej. To takie proste – liczyć zawsze i głównie na siebie”. Beata Tyszkiewicz

„Wylosuj swoje 5 minut” W trakcie spotkania zostaną wylosowane trzy osoby, które będą miały możliwość prezentacji siebie i swojego biznesu w trakcie trwania wieczoru. Prezentacje ich sylwetek zostaną umieszczone w albumie „Kobiety z Klasą” na inspirującym FB Marka z Klasą.

Podczas spotkania wystąpią:

MICHAŁ JABŁOŃSKI – senior Wealth Manager w Noble Banku (bankowości prywatnej grupy Getin Noble Bank S.A.). Związany z bankowością od 2007 roku. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Mówca motywacyjny, szkoleniowiec i ekspert ds. wizerunku w departamencie bankowości prywatnej grupy Getin Noble. Na co dzień doradza i wspiera zamożnych Polaków pomagając im w zarządzaniu majątkiem zarówno prywatnym jak i firmowym. W swojej pracy łączy obowiązki: psychologa, coacha, prawnika i analityka. Zarządza zespołem sprzedaży.
Prywatnie wspiera tworzenie nowych biznesów.
Miłośnik motoryzacji (w szczególności szybkich samochodów, wyścigów samochodowych, rajdów motorowych, F1).

MICHAŁ ARCHACKI i WOJCIECH TYMOSZUK – styliści fryzur, wschodzące gwiazdy stylizacji fryzur w Trójmieście. Są nie tylko mistrzami cięcia, ale również kładą nacisk na edukację klientów w obszarze dbania o kondycję włosów i dbania o swój własny styl. Mają setki wiernych fanek, a wizyty umawiają z wielotygodniowym wyprzedzeniem. Wykładają m.in. w STYLAB Laboratorium Stylu w Gdańsku, są ekspertami w Akademii Marki z Klasą – współprowadzą warsztat „Stwórz obraz własnej marki”. Uwaga: ich talent jest zaraźliwy!

MARZENA NIEWIAROWSKA – założycielka i dyrektor szkoły wizażu, stylizacji i charakteryzacji STYLAB Laboratorium Stylu. Wizażystka i charakteryzatorka od 19 lat. Specjalistka w dziedzinie analizy kolorystycznej w zaawansowanej technice 12 typów urody, makijaży ślubnych i okazjonalnych. Swoje doświadczenie zawodowe, poparte licznymi szkoleniami francuskich, niemieckich oraz polskich szkół, zdobywała podczas pracy przy pokazach, sesjach fotograficznych, na planach filmowych, przy produkcji programów telewizyjnych, jak również prowadząc kursy z zakresu wizerunku dla firm i osób prywatnych. Od lat wykładowca w trójmiejskich szkołach wizażu. Ekspert w Akademii Marki z Klasą.

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Twórca i Prezes Akademii, współtworzy Lady Business Club. Od 2004 Certyfikowany coach, Master Business Trainer, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, prowadzi inspirujący fanpage Marka z Klasą. Lubi aktywnie spędzać czas wolny z mężem, dwójką dzieci. Biega, jeździ na rolkach, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce elitarnego klubu biznesowego dla właścicielek firm zainteresowanych budowaniem i rozwojem własnej marki. Współzałożycielka Akademii Marki z Klasą, ekspert budowania osobistej marki w sieci, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą. Wierzy, że budowanie osobistej marki osobistej może przynieść niezwykłe efekty, które wspaniale przekładają się na promowanie firmy i zdobywanie nowych klientów. Szczególną uwagę zwraca na personal branding w sieci.

A swoje historie sukcesu opowiedzą m.in.:

KATARZYNA WRÓBLEWSKA – właścicielka Willi pod Lasem w Jastrzębiej Górze.

PROGRAM SPOTKANIA:

18:00 Rejestracja gości spotkania i networking
18:30 Przywitanie uczestników spotkania – Emilia Bartosiewicz – Lady Business Club, Ewa Czertak – Akademia Marki z Klasą
18:40 „Wizerunek kobiety i mężczyzny Sukcesu” – Michał Jabłoński
19:00 „Jak pokazać własny styl marki” show w wykonaniu Michała Archackiego i Marzeny Niewiarowskiej
19:30 Przerwa na nawiązywanie relacji
19:50 Historie kobiet sukcesu m.in. Katarzyna Wróblewska
20:00 „Marka i wizerunek kobiety w internecie” – Emilia Bartosiewicz
20:30 Przerwa na nawiązywanie relacji
21:00 „Personal Branding – „13 nieświadomych kobiecych gestów które rujnują reputacje w biznesie” – Ewa Czertak – ekspert personal branding, prezes Akademii Marki z Klasą
21:30 Konkurs wizytówkowy i zakończenie oficjalnej części spotkania

Lady Business Club to ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla właścicielek firm – kobiet, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. To również sieć społecznościowa, w której klubowiczki – mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe. To miejsce przyciąga kobiety, które świadomie budują sieć kontaktów i poszukują czegoś więcej niż spotkań towarzyskich. Pragną poznawać siebie, rozwijać i kształtować umiejętności, chętnie wspierają się, dzielą pasją i doświadczeniem.

Zapraszamy wszystkie ciekawe kobiety, które chcą spędzić czas w miłym i inspirującym towarzystwie.

Termin: 22.09.2014, godz. 18:30 – 21:30
Miejsce: Sopot, Hotel Haffner

Partner Główny spotkania: SIXT

Partnerzy spotkania: Douglas, STYLAB Laboratorium Stylu, Dolce Vita Instytut Piękna, Gordon Blackler Photography, Hotel Haffner, DeSabor Wina Hiszpańskie, AR T. Montownia Fryzur

Partnerzy medialni: Magazyn Dolce Vita, Magazyn Imperium Kobiet, kobiecepasje.pl, Magazyn Law Business Quality, Magazyn eStilo!, miastokobiet.pl, ladybusiness.pl, trójmiasto.pl, my3miasto.pl, gwe24.pl, Express Biznesu, Magazyn Prestiż Trójmiejski

WSTĘP: 45 pln płatny przelewem przed spotkaniem: Idea Bank, 40 1950 0001 2006 0190 8293 0002 lub 50 zł gotówką w dniu spotkania. Członkinie LBC – wstęp 20 pln

Wymagana wcześniejsza rejestracja: lady@ladybusinessclub.com. Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!
UWAGA: Pierwszeństwo mają członkinie Lady Business Club i ich goście.

One Reply to “„Wizerunek i marka kobiety biznesu w sieci i w realu”. Wieczór biznesowy z LBC”

  1. Doskonałym rozwiązaniem jest content marketing, zależnie od rodzaju działalności wartościowe teksty utożsamiane z marką najskuteczniej budują pozytywny wizerunek, LeadBullet jest liderem polskiego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.