Webinarium – Jak wydłużyć dobę – zarządzanie czasem w projekcie

31 Lip

Jak sprawić, aby doba była dłuższa? Rozwój swoich kompetencji z zakresu zarządzania projektami i zarządzania czasem może okazać się bardzo przydatny. OffiServ – FoxyTasks (Spółka Funduszu Kapitałowego ARP) zaprasza na webinarium, którego przedmiotem będzie zapoznanie z narzędziami, technikami i umiejętnościami, które pomagają efektywnie zarządzać czasem w projekcie i zwiększyć szanse jego sukcesu.

Do kogo jest kierowane webinarium? Do osób skarżących się na prokrastynację i zbyt krótką dobę. Do tych, którzy twierdzą, że świetnie radzą sobie z organizacją swojego czasu, jednak są permanentnie spóźnieni i niezbyt skrupulatni. I dodatkowo do wszystkich osób, które stawiają pierwsze kroki w zarządzaniu projektami, w szczególności pracowników i kierownictwa małych / średnich firm z branży konsultingowej i kreatywnej: marketing, design, reklama, internet.

1) Zarządzanie czasem: Pilność i ważność zadań – poznaj zasadę Pareto. Lista zadań kontra skrzynka pocztowa – mała różnica? Delegowanie jako podstawowe zadanie.

2) Struktura podziału prac: Czym jest Struktura Podziału Prac (WBS)? Czy projekt ma szansę przetrwać bez jej zaplanowania?

3) Harmonogram projektu: Między ogólnikami a drobiazgowością – szczegółowość harmonogramu. Jak prowadzić projekt razem z grupą projektową – planowanie projektu. Jednoznaczność odpowiedzialności czyli jak nie dać się spychologii.

 

Kiedy i Gdzie? 7 sierpnia (czwartek) godz. 15:00.

Zapisz się już TERAZ!

Prowadzący – Aleksander Kowalczyk, doświadczony Project Portfolio Manager. Założyciel FoxyTasks, firmy specjalizującej się w oprogramowaniu do zarządzania projektami, z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim i szkoleniowym. Prowadził gościnne wykłady na uczelniach wyższych, szkolenia, występował na międzynarodowych konferencjach branżowych i naukowych.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.