Warsztaty poświęcone Galileo Masters 2014 – Biznes w sektorze kosmicznym

12 Kwi

Już 16 kwietnia o godzinie 16:00 w trójmiejskim AIP Business Link w Olivia Business Centre w Gdańsku odbędą się warsztaty poświęcone praktycznym zastosowaniom nawigacji satelitarnej w życiu codziennym. Zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju w sektorze kosmicznym oraz zasady i korzyści płynące z uczestnictwa w międzynarodowym konkursie Galileo Masters 2014 poświęconym tematyce nawigacji satelitarnej.

Uczestnicy warsztatów poznają tajniki przemysłu technologii GNSS (Global Navigation Satellite System) oraz sposobów jej wykorzystania w praktyce. Zaprezentowane zostaną też korzyści płynące z uczestnictwa w European Space Navigation Competition – Galileo Masters 2014, czyli konkursie mającym na celu wyłonienie najciekawszych projektów, które wykorzystują technologię GNSS w dowolnej dziedzinie nauki, biznesu, transportu lub życia codziennego. Wybrane projekty mają szansę na realizację i komercjalizację.

Patronat Honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Gospodarki, Komitet Badań Kosmicznych i Satelitarnych PAN, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego.

Więcej informacji nt. konkursu: www.galileo-masters.eu

Warsztaty odbędą się 16 kwietnia o godzinie 16:00 w AIP Business Link Trójmiasto (Olivia Gate A), Aleja Grunwaldzka 472 Gdańsk.

>>> REJESTRACJA NA WARSZTATY<<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.