Tajemnice skutecznego mówienia w biznesie

22 Mar

Kolejne spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” odbędzie się 26 marca o godz.17.00, w sali 107 Urzędu Miasta Gdyni, ul. 10 Lutego 24. Tematem spotkania będzie rola głosu w prowadzeniu biznesu.

Okazuje się bowiem, że nie tylko co mówimy, ale i jak mówimy ma ogromne znaczenie w osiąganiu sukcesu. Prowadząca – Dominika Rossa  – uświadomi uczestnikom na ile praca nad instrumentem głosowym może przynieść wymierne efekty oraz w jaki sposób przyciągnąć uwagę słuchaczy niezależnie od tematu. Pokaże, jak ważne jest prawidłowe posługiwanie się językiem (akcent, melodyka mowy, pauza).

Dominika Rossa – doktorantka na Wydziale Psychologii SWPS. Prowadzi badania nad narracjami, jest właścicielką agencji marketingowej Umbrelka oraz Gabinetu Głosu i Mowy Mystoria.

W drugiej części KLUCZA spotkamy się z Aleksandrą Pietrzykowską oraz Małgorzatą Żuczek założycielkami WORQ – najnowszego biura coworkingowego w Gdyni, stworzonego z myślą o gdyńskich firmach. Ich doświadczenie zawodowe kształtowała jedna z największych polskich firm, a pomysły rodziły się dzięki mądrym ludziom, których spotykały na swojej drodze zawodowej. Za każdą z nich stoi ogromne doświadczenie, profesjonalizm, kreatywność, rzetelność. Chętnie podzielą tym z uczestnikami spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną na adres: a.berg@gdynia.pl oraz przez portal evenea.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.