Sztuka nowych technologii w Sopocie. Karotki zapraszają na czerwcowe spotkanie.

3 Cze

Tym razem trójmiejskie Karotki nie zamierzały zbyt długo czekać na kolejne spotkanie. Już 6 czerwca wysłuchamy prelekcji o prawdziwym, sprzedażowym obliczu social mediów oraz o kobiecej sztuce łączenia światów: nauki, start-upów i inwestycji.

Gośćmi spotkania, które odbędzie się 6 czerwca (piątek) o godz. 19.00 w Zatoce Sztuki w Sopocie,  będą Agata Kukwa i Anna Miotk.

Agata Kukwa jest specjalistką ds. public relations, wizerunku w Internecie i wdrażania innowacyjnych koncepcji biznesowych, webmasterką oraz dziennikarką naukową. Reprezentuje grupę Black Pearls, z którą związana jest od 2012 roku. Zajmuje się budowaniem relacji pomiędzy sektorem nauki i biznesu. Doradza również spółkom portfelowym funduszu kapitałowego Black Pearls oraz dba o wizerunek marki. Agata rozpoczęła działalność zawodową już kilka miesięcy po ukończeniu studiów. Obecnie pracuje nad doktoratem. Na spotkaniu opowie o tym, jak skutecznie poruszać się w męskim świecie inwestycji i startu-upów, dlaczego kobiecość staje się bezcennym zasobem w branży inwestycyjnej oraz jak nie dać się zwariować, zarządzając technologicznym projektem.

Anna Miotk pracuje w firmie Newspoint, gdzie odpowiada za badania i rozwój produktu oraz raporty i analizy medialne. Jest magistrem socjologii, doktorem nauk humanistycznych i certyfikowanym trenerem. Wykłada na studiach podyplomowych PR. Napisała dwie książki: „Badania w public relations” i „Skuteczne social media”.

Prowadzi blog poświęcony mierzeniu działań komunikacyjnych www.annamiotk.pl. Anna podzieli się z uczestnikami spotkania opinią na temat tego, czy media społecznościowe sprzedają.

Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność, ruch aktywnych, przedsiębiorczych kobiet, który z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność oraz wykracza poza granice kraju. Organizacja zrzesza panie pracujące w nowych technologiach lub pasjonujące się nowinkami technologicznymi. GGC mają również liczne grono sympatyków wśród mężczyzn. Misją GGC jest promowanie kobiet w branży IT, edukowanie oraz zachęcanie ich do zakładania własnych projektów biznesowych. Ze społecznością współpracuje wiele podmiotów i firm z branży IT w całej Polsce.

Trójmiejskie Karotki spotykają się już drugi rok. Działaniami w Trójmieście kieruje Monika Bogdanowicz, wspierana przez kilkuosobowy zespół. Na spotkania zapraszane są osoby, którzy mogą podzielić się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w pracy w branżach związanych z nowymi technologiami. Stałym punktem każdego spotkania GGC 3Miasto jest networking, podczas którego nawiązano już wiele owocnych znajomości. Narodziło się też kilka inicjatyw biznesowych.

O terminach spotkań Geek Girls Carrots można dowiedzieć się śledząc profil GGC na Facebooku lub stronę internetową. Wstęp na spotkania jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Warto z wyprzedzeniem rezerwować miejsca, bo chętnych nie brakuje. By dostać wejściówkę na czerwcowe spotkanie, prosimy o krótką pisemną odpowiedź na pytanie: „Co dla Ciebie oznacza być geek girl? Odpowiedzi będzie można udzielić podczas rejestracji na spotkanie w serwisie Evenea.

Źródło: informacja prasowa

Fot.tyt. J. Pokrzywnicka

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.