Szkolenie i konsultacje w gdańskim ZUS

18 Wrz

W nadchodzącym tygodniu gdańskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizują bezpłatne szkolenie dla lekarzy i asystentów medycznych na temat e-zwolnień oraz konsultacje dla płatników składek i biur rachunkowych poświęcone wypłacie zasiłków.

Szkolenie dla lekarzy, organizuje 24 września Oddział ZUS w Gdańsku. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, jak wygląda obsługa e-ZLA oraz jakie są formy jego podpisania. Szkolenie rozpocznie się o 09.00 w siedzibie Oddziału przy ul.Chmielnej 24/33. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są mailowo pod adresem katarzyna.bucholc@zus.pl lub bezpośrednio w Oddziale.

Na konsultacje poświęcone dokumentom niezbędnym do wypłaty zasiłków zaprasza 27 września Inspektorat Gdańsk Śródmieście. Konsultacje odbędą się w siedzibie Inspektoratu przy ul.Chlebnickiej 3/8, a potrwają od godziny 10 do 12. Zgłoszenia uczestnictwa organizatorzy przyjmują mailowo pod adresem anna.zielinska-kryszewska@zus.pl (w wiadomości proszą o podanie kto dokonuje zgłoszenia: płatnik składek, czy biuro rachunkowe).

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.