Trzy szkolenia w gdańskim ZUS

9 Paź

W najbliższym czasie gdańskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizuje trzy bezpłatne szkolenia.

Pierwsze z nich, które organizuje Inspektorat Gdańsk Śródmieście poświęcone będzie Platformie Usług Elektronicznych ZUS, czyli PUE. Skierowane jest ono wszystkich klientów ZUS. Program szkolenia obejmuje m. in. prezentację sposobów rejestracji oraz logowania, omówienie dostępnych profilówna PUE, sposoby zamawiania danych archiwalnych, przedstawienie możliwość wymiany danych za pomocą PUE, udzielanie pełnomocnictw oraz rezerwacja wizyty w ZUS. Szkolenie rozpocznie się o 09.00 w siedzibie Inspektoratu przy ul. Chlebnickiej 3/8 i potrwa około 2 godzin. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są mailowo pod adresem: aleksandra.mlodak@zus.pl lub bezpośrednio w Inspektoracie.

Na drugie ze szkoleń Inspektorat Gdańsk Wrzeszcz zaprasza lekarzy. Jego tematem będą elektroniczne zwolnienia lekarskie. Szkolenie, które odbędzie się w siedzibie Inspektoratu przy ul. Tuwima 9, rozpocznie się o godzinie 9.00. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są telefonicznie: 58 524 87 30 lub 58 524 87 33.

Oba te szkolenia odbędą się 17 października.

Również do lekarzy skierowane jest szkolenie poświęcone elektronicznym zwolnieniom lekarskim, które 19 października organizuje Oddział w Gdańsku. Szkolenie, które odbędzie się w siedzibie Oddziały przy ul. Chmielnej 27/33, rozpocznie się o godzinie 9.00. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są mailowo pod adresem: katarzyna.bucholc@zus.pl, bądź też bezpośrednio w Oddziale.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.