Startups Wanted. Zaprojektuj biznes pod okiem ekspertów

10 Mar

Jesteś początkującym przedsiębiorcą? Masz pomysł na innowacyjną usługę lub produkt? Zgłoś się do programu akceleracji Startups Wanted! To dla Ciebie szansa na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu skutecznej sprzedaży i zarządzania finansami firmy. Zgłoszenia można wysyłać do 26 marca.

Pierwsze kroki w biznesie bywają trudne. Jak sprawdzić, czy produkt lub usługa jest faktycznie potrzebna? Gdzie szukać pierwszych klientów? Jak skutecznie sprzedawać? – to pytania, które zadaje sobie każdy początkujący przedsiębiorca. Odpowiedzią jest 6. edycja Startups Wanted.

Zgłaszając się do programu, masz możliwość uczestnictwa w serii intensywnych warsztatów oraz mentoringu, podczas których zdobędziesz wiedzę o tworzeniu usług i produktów, zgodnie z potrzebami klientów, czy projektowaniu procesu sprzedaży. Dowiesz się także, jak efektywnie zarządzać finansami oraz jak formułować komunikaty, aby były one zrozumiałe i atrakcyjne dla potencjalnych klientów. To wszystko pod okiem ekspertów i praktyków, którzy pomogą skonfrontować Twój model biznesowy z rynkiem i konkurencją.

Do udziału w programie akceleracji zapraszamy przedsiębiorców i firmy – wszystkich tych, którzy rozwijają ciekawy projekt z branż: ICT, automatyki, robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska oraz przemysłów kreatywnych takich jak design, multimedia, architektura czy wzornictwo przemysłowe – mówi Ewa Urbańska, ze Strefy Startup Gdynia.

Część warsztatową zakończy prezentacja projektów podczas Demo Day, w trakcie którego mentorzy udzielają ostatnich wskazówek i z zaprezentowanych projektów wybiorą dwa najlepsze, które otrzymają nagrodę w postaci bezpłatnego dostępu do przestrzeni coworkingowej przez okres 6 lub 12 miesięcy. Nagroda to całodobowy dostęp do biurka przez siedem dni w tygodniu oraz do kompletnej infrastruktury biurowej (drukarka, skaner, ksero, komputer) i internetu, a także wygodna i prestiżowa lokalizacja w innowacyjnym sercu Gdyni, czyli Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Dla kogo?
Aby wziąć udział w programie, należy prowadzić firmę nie dłużej niż 5 lat, działać w branży: ICT, automatyki/robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska lub przemysłach kreatywnych, oferować innowacyjną usługę lub produkt.

Jak się zgłosić?
Aby zgłosić swój projekt, należy wypełnić formularz aplikacyjny, a następnie przesłać go pocztą elektroniczną (startup@ppnt.pl) lub tradycyjną na adres organizatora, czyli Strefy Startup Gdynia (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia) do 26 marca do godz. 15.00.

Zapoznaj się także z harmonogramem, regulaminem oraz oświadczeniem. Dokumenty są dostępne do pobrania również na stronie: ppnt.pl/dzialy-i-projekty/strefa-startup/.

Fot.tyt.: Program warsztatów to ogromna dawka praktycznej wiedzy m.in. z zarządzania finansami, brandingu czy sprzedaży, fot. materiały prasowe.

Źródło: Informacja prasowa.

One Reply to “Startups Wanted. Zaprojektuj biznes pod okiem ekspertów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.