Rusza II edycja Creative Business Cup. Finał w Kopenhadze!

28 Maj

Polscy przedsiębiorcy będą mieli po raz drugi możliwość wystartowania po tytuł Najlepszego Przedsiębiorcy z branży kreatywnej. Nie zwlekaj, rekrutacja już trwa!

Dlaczego warto? Creative Business Cup to jedno z niewielu oficjalnych wydarzeń Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, które przyciąga uczestników z ponad 40 krajów. Konkurs łączy w sobie przedsiębiorczość i kreatywność, co stwarza wyjątkową okazję, aby Twój niepowtarzalny biznes mógł zaistnieć naprawdę.

Kto może zostać uczestnikiem Creative Business Cup? Przedsiębiorcy wykorzystujący twórcze umiejętności w:

  • tworzeniu produktu/usługi z sektora kreatywnego,
  • rozwoju kreatywnego produktu lub usługi we współpracy z innymi gałęziami biznesu

Bez nazwy
Podczas oceny, jury konkursu będzie zwracać szczególną uwagę na zgłoszenia, które cechuje wysoki poziom kreatywności oraz prezentują produkt lub usługę o dużym potencjale biznesowym.

Przykładem projektu, który w zeszłym roku został laureatem krajowego szczebla konkursu Creative Business Cup jest AEON Form. – Wyjazd do Kopenhagi był dla Aeon Form dużą szansą, aby zaprezentować się na forum międzynarodowym i usłyszeć opinię doświadczonych członków jury. Pozytywnie zaskoczył nas bardzo wysoki poziom i duża różnorodność firm reprezentujących inne kraje – zaczynając od portali społecznościowych, poprzez kompozytowe zbroje, na naszych trumnach kończąc. – mówi Robert Kowalczyk, AEON Form.

crea2

Krajowy finał konkursu Creative Business Cup odbędzie się 11 lipca w Gdańsku, a międzynarodowy w Kopenhadze, w listopadzie 2014 r.

Termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych upływa 18 czerwca br, a TUTAJ można znaleźć szczegółowy harmonogram oraz więcej informacji o konkursie.

Zobacz także >>Wywiad z Robertem Kowalczykiem<<

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.