Przepis na sukces, czyli Coffitivity #8

18 Lis

Z prosperującą firmą jest jak z wyśmienitą potrawą – potrzebne są dobry chef i odpowiednie składniki. Będzie więc o przedsiębiorczym powołaniu, ekologii w kuchni, promowaniu idei slow food i wellness w biznesie. Już w środę, 25 listopada, organizatorzy zapraszają do zrewitalizowanych przestrzeni sopockiego Hipodromu, gdzie odbędzie się ósme Coffitivity, czyli spotkanie networkingowe trójmiejskich przedsiębiorców kreatywnych.

Coffitivity to wydarzenie adresowane do ludzi kreatywnych, miłośników dobrej kawy i inspirującego networkingu. Hasłem przewodnim listopadowego Coffitivity #8 będzie: Przepis na sukces – czy przedsiębiorcą trzeba się urodzić, czy można się tego nauczyć?

Dlaczego warto?
Jesteśmy w ciągłym biegu, żeby nadążyć za nieustannie przyspieszającą rzeczywistością. Z braku czasu w codziennym życiu i w interesach często wybieramy łatwe, a przede wszystkim szybkie rozwiązania – „fast food” i „fast money”. Tymczasem, tak jak dobra potrawa w kuchni, tak prosperita w biznesie wymaga czasu, pracy i pełnowartościowych składników. Czy w pędzącym świecie jest miejsce na slow food i „podróż szlakami ekologii i dobrego życia”? Czy głód sukcesu i przedsiębiorczy apetyt są gwarancją powodzenia w biznesie? Czy istnieje jeden gotowy przepis na sukces? – dywagują organizatorzy.

Podczas listopadowego Coffitivity gość specjalny – Przemysław Ciernioch – opowie o tym jak, nie umiejąc gotować i nie znając się na projektowaniu restauracyjnych wnętrz, stworzyć ogólnopolską sieć barów ze zdrową żywnością.

Program spotkania:
18:00 Coffitivity intro
18:15 Przemysław Ciernioch o tym, czy przedsiębiorcą trzeba się urodzić, czy można się tego nauczyć
od 19:00 Networking

Gość specjalny:
Przemysław Ciernioch – absolwent Politechniki Gdańskiej, przedsiębiorca. Już w czasie trwania studiów założył własny biznes (sieć punktów ksero) pod marką COPIK. Obecnie rozwija ogólnopolską sieć barów ze zdrową żywnością pod marką BIOWAY.

Jak zawsze organizatorzy zapewniają networkingową atmosferę przy dobrej kawie i małym „co nieco”, tym razem w nowych przestrzeniach konferencyjnych sopockiego Hipodromu. Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka.

Kiedy: 25 listopada 2015 r. (środa), godz. 18:00
Gdzie: Hipodrom Sopot (sala konferencyjna przy hali pomarańczowej), ul. Polna 1

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #8 należy się zarejestrować.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

O Coffitivity:
Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” (SWP) istnieje od 1995 roku. Aktywnie wspomaga rozwój przedsiębiorczości, realizując projekty wspierające starterów, osoby rozpoczynające działalność gospodarczą, mikro-, małych i średnich przedsiębiorców. Specjalizuje się w usługach informacyjnych, doradczych i szkoleniowych. SWP podpowiada m.in. jak założyć firmę i co zrobić, by prężnie się rozwijała; skąd i jak pozyskać pieniądze na start i rozkwit firmy; doradza w zakresie księgowości, prawa, finansów i marketingu. Usługi Stowarzyszenia są finansowane przez UE, dzięki czemu są dostępne dla każdego. SWP zaprasza do swoich biur w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Lęborku i Kartuzach.

Źródło: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.