Praca o Gdyni się opłaca

15 Kwi

Startuje nabór do konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego „miasta z morza i marzeń”. Udział w nim mogą wziąć magistrowie, inżynierowie i doktorzy. Zwycięzcy otrzymają nie lada nagrody.

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach: pracy inżynierskiej lub magisterskiej i pracy doktorskiej. Zgłaszać można prace obronione w okresie ostatnich pięciu lat poprzedzających bieżącą edycję konkursu, czyli w okresie od 1 stycznia 2012 do 31 grudnia 2016 roku.

Temat pracy powinien koncentrować się na problematyce związanej z rozwojem Gdyni, podnoszeniem konkurencyjności miasta oraz posiadać związek z przyjętymi przez samorząd planami i programami – tłumaczy Joanna Buryn z Wydziału Polityki Gospodarczej Urzędu Miasta Gdyni.

Komisja Konkursowa, oceniając prace, będzie brać pod uwagę m.in.: możliwość wdrożenia zaproponowanych rozwiązań, ich wpływ na rozwój miasta, użyteczność dla mieszkańców oraz innowacyjność, a także twórcze i pomysłowe spojrzenie na wybrany problem.

Konkurs zostanie przeprowadzony w 3 etapach:

I etap – składanie prac dyplomowych (do 30.06.2017),
II etap – ocena przez Komisję Konkursową i wyłonienie laureatów (do 10.11.2017),
III etap – ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród (do 28.11.2017).

Autorom najlepszych prac dyplomowych inżynierskich lub magisterskich oraz doktorskich – obronionych na ocenę bardzo dobrą lub wyższą – przyznane zostaną nagrody finansowe w wysokości 5 000 zł brutto.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganym oświadczeniem dostępne są na stronach internetowych www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl oraz www.gdynia.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.