Popularność Biznesowej Szybkiej Randki rekordowo rośnie!

20 Kwi

5-ta edycja Biznesowej Szybkiej Randki za nami. Tym razem uczestnicy spotkali się w biurowcu Olivia Business Centre w Oliwie. Bilety na wydarzenie zostały wyprzedane już na dwa tygodnie przed eventem. Co sprawia, że ludzi tak chętnie biorą udział w biznesowej „Randce”?

Ludzie, którzy prowadzą biznes wiedzą, że do osiągnięcia sukcesu nie wystarczy tylko genialny produkt czy usługa. W internecie, prasie, czy radiu aż roi się od reklam, ale jest też tzw. czynnik ludzki, który równie często wpływa na decyzję o zakupie czy wyborze danej firmy – przekonuje Fatima Zblewska – organizatorka spotkań, właścicielka firmy VIP EVENT. – W biznesie, jak w życiu – z jednymi chcemy przebywać i pracować, z innymi nie. Nasze Biznesowe Szybkie Randki są oparte o kontakt twarzą w twarz i rozmowę bezpośrednią i to jest coś co uczestnicy cenią sobie najbardziej  – dodaje.

bsr

Na czym dokładnie polega „Biznesowa szybka Randka”?

Zasady są proste: uczestnicy siedzą przy stolikach 2-osobowych. Mają 4 minuty na rozmowę przy jednym stoliku (po 2 minuty na osobę). Podczas rozmów w parach, osoby prezentują swoją działalność i szukają płaszczyzny do możliwej współpracy. Wymiana wizytówek jest jak najbardziej wskazana. Koniec czasu sygnalizuje dzwonek i wtedy przechodzimy do kolejnego stolika. Podczas spotkania, każdy ma możliwość porozmawiania z każdym. Ograniczona ilość osób do 20-30 sprawia, że atmosfera jest kameralna i dość luźna, mimo rozmów stricte biznesowych – wyjaśnia Fatima Zblewska.

bsr2

Organizatorzy już planują kolejne spotkania: w Gdańsku, Gdyni i Toruniu. O szczegółach nasz portal, jako patron medialny Biznesowej Szybkiej Randki, z pewnością będzie Was informował na bieżąco.

Fot.tyt.: Materiały prasowe?VIP EVENT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.