Po pierwsze nowoczesność: STARTUP SPRINT

19 Lis

Interesujesz się sprawami biznesu i nowinkami technicznymi w jednym? W Twojej głowie zakiełkował pomysł na biznes? Szukasz miejsca i ludzi, z którymi mógłbyś podzielić się swoim projektem albo zasięgnąć rady specjalistów, a może nawet znaleźć inwestora? STARTUP SPRINT został przygotowany specjalnie dla Ciebie!

Weekend 22-24 listopada, bo właśnie na wtedy zaplanowano wydarzenie, zapowiada się nadzwyczaj ciekawie. Trzeba wspomnieć, że myślą przewodnią tegorocznego Startup Sprint są święcące obecnie triumfy aplikacje (np. Jakdojade.pl) i inne tzw. Smart Things, czyli inteligentne rozwiązania, zarówno te z kręgu hard- , jak i software.

W roli mentorów wystąpią osoby związane zarówno z biznesem, jak i innowacją, które odniosły sukces, a teraz swoją wiedzą i doświadczeniem chciałyby podzielić się z innymi:

Adam Tychmanowicz – Prezes Neptis Sp. z o.o. (pomysłodawca Yanosika),
Jakub Pawelczak – Specjalista ds. rozwoju biznesu oraz sprzedaży w zakresie technologii mowy   (IVONA Software),
Rafał Janik – Specjalista ds. rozwoju biznesu (Thinkmedia),
Agnieszka Kasprzyk – Mączyńska – Business Coach,
Radosław Zdunek – CEO firmy Toucan Systems (nowoczesne systemy interaktywne oraz informatyczne),
Bartosz Burek – Prezes Zarządu City-nav Sp. z o.o. oraz założyciel polskiego startup’u pod marką jakdojade.pl.

3-dniowy cykl rozpocznie się w piątek. O godz. 17:00 omówione zostaną zasady, a tuż potem nastąpią 1-minutowe prezentacje innowacyjnych pomysłów. Wieczorem, w okolicach godziny 20.00, organizatorzy zapraszają na networkingową imprezę integracyjną pod intrygującym hasłem Pirates Drinks.

pirates drinks

Sobota i niedziela upłyną pod znakiem indywidualnych prac na projektami wzbogacanych Sesjami Mentorskimi. Zgodnie z harmonogramem Startup Sprint na dopracowywanie własnych pomysłów uczestnicy będą mieć podczas tego weekendu blisko 7 godzin. Ostatniego dnia, po południu, wyłonieni zostaną finaliści konkursu, którzy tym razem będą mieli do dyspozycji 5 minut, podczas których postarają się przekonać pozostałych do swojego projektu. Przed oficjalnym zakończeniem ogłoszone zostaną wyniki oraz wręczone nagrody. Zamkniecie wydarzenia przewidziano ok. godziny 21.00.

Wydarzenie, poza Pirates Drinks, jest całkowicie bezpłatne – jednak liczba osób ograniczona.

Rejestracja na Startup Sprint tutaj,

Organizator Inkubator Starter wspierający przedsiębiorczość i kreatywność na Pomorzu zaprasza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.