PGS Software otwiera drzwi dla programistów

6 Mar

13 marca 2018 r. odbędą się Drzwi Otwarte gdańskiego biura PGS Software. Jeśli interesujesz się programowaniem w technologii .NET oraz chcesz zobaczyć jak wygląda praca w PGS Software, to nie może Cię zabraknąć.

Drzw Otwarte to okazja do zapoznania się z obowiązującymi trendami w technologii .NET. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wybierać spośród czterech prelekcji. W pierwszej części spotkania będzie mowa o budowaniu niezawodnych aplikacji z wykorzystaniem .NET Core i Docker. Temat przedstawi Przemysław Pogorzelec. W tym samym czasie zainteresowani szyfrowaniem danych będą mogli posłuchać Tomasza Grabusińskiego, który przybliży tematykę kolumnowego szyfrowaniu danych w SQL Server. W drugiej części spotkania Grzegorz Siemoniak przedstawi strukturę pamięci w .NET, a Jakub Ciechowski opowie o tym, jak uprościć kod stosując elementy programowania funkcyjnego w C#.

Na koniec zaplanowany jest networking, podczas którego uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wymienić doświadczenia, poczuć klimat pracy PGS Software, a także spróbować sił w autorskiej grze Kinect.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy.

Drzwi Otwarte .NET PGS Software
Kiedy? 13.03.2018, godz. 18:00 – 21:00.
Gdzie? Biuro PGS Software, ul. Jana z Kolna 11 (Tryton Business House), Gdańsk.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.