O sukcesie i równowadze w (korpo)biznesie, czyli Coffitivity #12

4 Maj

Jak odnieść sukces w małym i dużym biznesie i co wspólnego mają z tym innowacyjność i edukacja? Dowiedz się podczas majowego networkingu trójmiejskich środowisk kreatywno-przedsiębiorczych. Na Coffitivity #12 w nowej odsłonie organizatorzy zapraszają 11 maja do Młodego Byrona i Dworku Sierakowskich w Sopocie.

Coffitivity to spotkania dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na inspirujący networking przy dobrej kawie. Majowe Coffitivity #12 odbędzie się pod hasłem: Jak odnieść sukces i ocalić kreatywnego ducha w (korpo)biznesie? Cykl organizuje trójmiejskie Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot.

Dlaczego warto?
Sukces – niezależnie czy w korporacji czy startupie – wymaga czasu, poświęceń i ciężkiej pracy. Korporacja to na pozór struktury, procedury i odpowiedzialność, podczas gdy startup kojarzy się z nieszablonowym podejściem i organizacyjną spontanicznością. Biorąc pod uwagę zdolność reagowania na zmieniające się warunki biznesowe, duże firmy to jednak przewidywalność i stabilizacja, małe – większe ryzyko.

Czy mimo różnicy w skali działań, istnieją sprawdzone rozwiązania i dobre praktyki, które można stosować w tak odmiennych biznesowo środowiskach? Czy możliwe jest zachowanie startupowego entuzjazmu i kreatywnego ducha w korporacji? Co jest ważniejsze: dopracowany produkt i intuicja, czy analizy rynkowe?

Na majowym Coffitivity, gość specjalny – Marek Trojanowicz, współtwórca m.in. InteliWISE S.A. i Professor Why – opowie o różnicach realiów biznesowych w korpo i startupie i podzieli się historią branżowego sukcesu. Zdradzi czy, w kraju, w którym edukacja z założenia jest bezpłatna, warto inwestować w projekty edukacyjne i jak je realizować, żeby na siebie zarabiały.

Program spotkania:
18:00 – Coffitivity #12 – intro
18:15 – Marek Trojanowicz o sukcesie, równowadze i duchu kreatywności w (korpo)biznesie
od 19:00 – Networking

Kiedy: 11 maja 2016 r. (środa), godz. 18:00
Gdzie: Młody Byron w Dworku Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot
Wstęp wolny. Aby wziąć udział w Coffitivity #12 należy się zarejestrować.

Marek Trojanowicz – informatyk magister inżynier z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami ITC, specjalizując się w sztucznej inteligencji i przetwarzaniu obrazów, pozostaje prekursorem w zakresie wprowadzania pionierskich rozwiązań w edukacji na rynku multimedialnym i internetowym w Polsce. Współtworzył sukcesy m.in. Wirtualnego Doradcy notowanej na giełdzie spółki InteliWISE S.A. i innowacyjnego programu edukacyjnego Professor Why nagrodzonego Creative Business Cup w 2014. Współpracował z Romanem Kluską, Bogusławem Wołoszańskim, Mirosławem Hermaszewskim i Tonym Halikiem. W wolnych chwilach skończył kurs pilotażu szybowców i interesuje się historią polskiego lotnictwa.

                                   >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Organizatorzy jak zawsze zapewniają inspirację i networkingową atmosferę przy dobrej kawie i małym „co nieco”. Tym razem, blisko rok po pierwszej wizycie, ponownie zapraszają do kameralnych wnętrz Młodego Byrona i Dworku Sierakowskich w Sopocie. Warto pamiętać o wizytówkach – wśród uczestników zostanie rozlosowana niespodzianka.

 

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.