O relacjach w biznesie w PPN–T (FOTO)

6 Wrz

Pierwsze powakacyjne spotkanie networkingowe „Biznes to relacje” przeszło już do historii. W przyjaznych murach Pomorskiego Parku Naukowo–Technologicznego Gdynia licznie zebrali się przedsiębiorcy, zarówno ci – należący do Pracodawców Pomorza – jak i rezydenci PPNT Gdynia. Był to naprawdę wyjątkowy i inspirujacy miks: dojrzałego biznesu oraz startupów.

Po przywitaniu uczestników przez organizatorów i pomysłodawców spotkań: Justynę Wojtaszczyk i Ireneusza Osińskiego oraz Tomasza Limona – Dyrektora Zarządzającego Pracodawców Pomorza oraz Annę Borkowską Dyrektor PPN–T Gdynia przyszedł czas na 3 wyjątkowe prezentacje.

Pierwsza, którą wygłosiła Justyna Wojtaszczyk właścicielka agencji marketingowej KeyK Project Marketing&Media, to podsumowanie roku spotkań „Biznes to relacje”, w których uczestniczyło ponad 400 osób. Na zadawane przez rok pytanie: czy warto uczestniczyć w tych spotkanych odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK. Uczestnicy spotkań polecają je swoim znajomym i kontrahentom, a co najważniejsze, widzą ich finansowe korzyści. Wielu z nich dzięki spotkaniom i zawartym na nich relacjom wysłało oferty i nawiązało stałe współprace. Jest to więc wielki sukces przedsięwzięcia.

Kolejną prezentację „Pomorski broker eksportowy. Idealne rozwiązanie dla MŚP” wygłosiła Dyrektor Działu Rozwoju Agencji Rozwoju Pomorza – Katarzyna Matuszak. Przybliżyła ona 85 przedstawicielom pomorskiego biznesu założenia projektu oraz możliwości rozwoju firmy dzięki eksportowi do krajów takich jak USA czy Chiny. Pomorski Broker Eksportowy skierowany jest właśnie do przedstawicieli małych i średnich firm, a więc tych podmiotów które najprężniej działają w naszym regionie.

Po przerwie networkingowej, podczas której uczestnicy nie tylko nawiązywali nowe kontakty ale również raczyli się pysznymi szejkami, sałatkami i kanapkami przygotowanymi przez nowo powstałą, mającą na spotkaniu swoja premierę markę OutMeal, przyszedł czas na kolejne wystąpienie.

„Think Design – myśl wzorniczo” to bardzo ciepło przyjęta prezentacja Dominiki Czechowskiej – Prezes Zarządu Design and Business. Czy warto myśleć wzorniczo, jak tego typu rozwiązania wdrażać w swojej firmie, ile takie zdrożenia trwają oraz jak i po co realizuje się audyty wzornicze. Na te i wiele innych pytań odpowiedzi usłyszeli uczestnicy spotkania.

Fot.: Wiesław Teofilak/Artpryzmat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.