O efektywnych formach komunikacji z Marcinem Gruszką

10 Lut

Zapraszamy do Startera na lutowe spotkanie networkingowe, które będzie jednocześnie początkiem Social Media Show, czyli tygodniowej wyprawy po świecie marketingu i mediów społecznościowych! Prelegentem podczas Creative Morning będzie Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play!

Creative Morning w Starterze jak zawsze rozpocznie się od krótkiej sesji networkingowej, podczas której uczestnicy będą mogli się poznać, porozmawiać i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Następnie Marcin Gruszka – łamiący schematy i nie bojący się niestandardowych rozwiązań, rzecznik tworzący rock&rollowy PR, podzieli się swoim szerokim spojrzeniem na efektywne formy komunikacji, nie tylko z punktu widzenia social media! Po sporej dawce wiedzy i inspiracji, ponownie będziemy kontynuować networking podczas nieformalnych rozmów.

O Marcinie Gruszce: Marcin Gruszka – Rzecznik prasowy sieci Play, e-rzecznik, rzecznik klientów, przez fanów nazywany Urbanem telekomunikacji, przez media rzecznikiem idealnie dopasowanym do marki. Łamie schematy i kreuje nowe standardy. Jego PR jest antykorporacyjny, niebanalny, skuteczny i zrozumiały przez szeroka grupę odbiorców. Czy to jeszcze PR? Nie to PR do kwadratu czyli PLAY Rock&Roll.

Plan spotkania networkingowego:

9.00 – 9.15 – Rejestracja uczestników i sesja networkingowa
9.15 – 10.30 – Marcin Gruszka „Efektywne formy komunikacji, nie tylko z punktu widzenia social media”
10.30 – ….. – Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.
Pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą wizytówki!

Zarejestruj się już TERAZ! Lista miejsc jest BARDZO ograniczona i decyduje kolejność zgłoszenia

                                                       Zobacz także >>Przepis na biznes<<

Fot. tyt.: P. Marszałkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.