Networking IT

9 Gru

Należysz do osób, które są z branżą IT za pan brat? Komputer, oprogramowanie, przetwarzanie informacji, nowoczesne technologie to dla Ciebie bułka z masłem? Wykorzystaj swój potencjał i podążaj drogą do sukcesu!

Kariera Programisty i Testera zaprasza na organizowany w najbliższą sobotę NETWORKING. Jeśli marzysz o sukcesie w branży IT, zarezerwuj sobie czas 14 grudnia. Przekonaj się, jak wiele możesz nauczyć się w jedną sobotę.

Co oferują organizatorzy? Przede wszystkim szereg bezpłatnych wykładów oraz warsztaty zatytułowane Windows Phone App Studio – w kilka kliknięć dookoła aplikacji. Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe to uczestników prosi się o przyniesienie własnych laptopów, co umożliwi korzystanie z Windows Phone App Studio na bieżąco oraz znacząco ułatwi wykonywanie kolejnych ćwiczeń. Dla wszystkich szczególnie zainteresowanych efektywnym poszukiwaniem pracy zaplanowano płatne szkolenie IT Komunikacja. Po takiej porządnej, trzygodzinnej dawce treningu żadna rozmowa kwalifikacyjna nie będzie Ci już straszna.

Warto dodać, ze Kariera Programisty to nie tylko możliwość zdobycia i poszerzenia wiedzy, ale przede wszystkim okazja do spotkania specjalistów.

pod-gigacon

W programie przewidziano poruszenie następujących tematów:
I ty możesz mieć swoje dane w cache (J. Pałka),
Co nowego w Javie piszczy Java 8 (M. Gruca),
Krótko o tym, dlaczego programiści i rlz (J. Zientkowski),
Pisząc kod natywnyC/C++, czyli nie taki diabeł straszny (A. Sawicki),
SOLIDny programista (M. Łukaszewski).

Całość odbędzie się w hotelu Mercure mieszczącym się w centrum Gdańska, przy ul. Jana Heweliusza, w bliskim sąsiedztwie CH Madison. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem nie zwlekaj i już dziś zgłoś chęć udziału.

My3miasto.pl objęło patronat nad wydarzeniem. Szczegółowych informacji szukaj na stronie: www.karieraprogramisty.pl/gdansk. Polecamy i zapraszamy w imieniu organizatorów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.