Młodzi – poznajcie świat biznesu!

23 Paź

Nie masz jeszcze 26 lat, uczysz się lub studiujesz i interesuje cię świat biznesu? Postaw pierwszy krok i weź udział w cyklu warsztatów „BusinessLab<26”. Comiesięczne zajęcia pomogą poznać klienta idealnego, zbudować model biznesowy, uniknąć pułapek i zorganizować czas – udział jest bezpłatny!

Strefa Startup Gdynia wychodzi z wyjątkową propozycją dla każdej osoby poniżej 26. roku życia, która jest zainteresowana zdobyciem wiedzy biznesowej. To „BusinessLab<26”, czyli cykl wydarzeń, który co miesiąc przyniesie spotkanie z innym praktykiem biznesu dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzący opowiedzą osobiste historie, powiedzą dlaczego warto myśleć o własnym biznesie, ale również poruszą tematy, które z ich perspektywy są istotne dla osób stawiających pierwsze biznesowe i zawodowe kroki.

To okazja do poznania ludzi, którzy mają w sobie nutkę biznesowego zacięcia. Udział w warsztatach jest skierowany do licealistów, uczniów techników, szkół zawodowych oraz studentów I i II stopnia. W skrócie – dla każdego poniżej 26. roku życia, kto jest zainteresowany zdobyciem wiedzy biznesowej.

Harmonogram warsztatów „BusinessLab<26”:

13 listopada – Jak stworzyć dobry model biznesowy?
13 grudnia – Umowy – pułapki zawarte w paragrafach
15 stycznia – Organizacja czasu- czyli jak zdążyć ze wszystkim?

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc, mailowo na adres: startup@ppnt.gdynia.pl lub telefonicznie: +48 58 880 81 72. Zajęcia będą prowadzone w budynku III Pomorskiego Parku Naukowo–Technologicznego Gdynia.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.